Car Racing

thumbnail
۷ سال به بالا
۵ تا ۷ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
مسابقه‎ی ماشین‎سواری کودکانه و ساده با چالش‌های کم
سال: 2019
  بررس متن: پریا کنکاشور

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  نحوه‎ی انجام بازی به انتخاب بازیکن و در دو حالت حرکت دادن دستگاه هوشمند یا لمس طرفین صفحه‎ انجام می‎شود. مسیر جاده‌ها اغلب مستقیم و ساده طراحی شده‎اند و تنها تفاوتی که بین مراحل ساده و سخت در نظر گرفته شده است تعداد ماشین‌های موجود در جاده است‌. برای استفاده‎ی کودکان توضیح کوتاه اولیه‌ای از جانب والدین لازم خواهد بود.
  بازیکن باید برای جلوگیری از تصادف، ماشین را با سرعت عمل زیادی هدایت کرده و به نقطه‎ی امنی هدایت کند تا دچار سانحه نشود که خود می‎تواند تمرین مناسبی برای تقویت تمرکز و سرعت عمل بازیکن باشد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  این بازی یک مسابقه‎ی ماشین‎سواری است که به شکل پیکسلی طراحی شده و ساختار بسیار ساده‌ای دارد. ماشین بازیکن همراه با چند ماشین دیگر در جاده‎ای در حال مسابقه هستند. ماشین به صورت خودکار حرکت می‎کند اما هدایت آن جهت برخورد نکردن به سایر ماشین‌ها و همچنین گارد ریل کنار جاده برعهده بازیکن است. علاوه بر چالش کنترل کردن ماشین بازیکن باید مراقب تمام شدن سوخت نیز باشد. بازی دارای دو سطح ساده و دشوار است که تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و به شکل یکسانی اجرا می‎شوند. در مجموع این بازی بسیار ساده‎ و بدون هیجان است که ممکن است برای برخی بازیکنان خسته‎کننده باشد اما کودکان‎کم‎سن به راحتی می‎توانند از آن استفاده کنند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی ۴.۰ Android در تاریخ ۹۹/۵/۲۹ نوشته شده است.

  کیفیت

  بازی به شکل پیکسلی طراحی شده است و در آن جزئیات زیادی به کار نرفته است. ماشین‌ها نیز که مهم‎ترین بخش بازی هستند بسیار ساده و ابتدایی نقاشی شده‌اند. با اضافه کردن برخی موارد در طراحی جاده‎ها مانند آب یا درختان نخل سعی شده است که فضا‎سازی مناسبی انجام شود اما جذابیت بصری چندانی ایجاد نشده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  در صورت اتصال به اینترنت تبلیغاتی بین هر مرحله و در نوار پایینی بازی نمایش داده می‎شود.

  مشخصات برنامه

  نسخه تست شده روی اندروید ۴
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ و بالاتر
  سال انتشار ۲۰۱۹