Cars: Lightning League

thumbnail
۵ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

مسابقه با شخصیت‎های کارتون ماشین‎ها برای رسیدن به هدف‎های امتیازی و سرعتی

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  تطبیق چشم و دستان برای کودکان کم سن نیاز به صرف زمان دارد. افزایش اندک اندک سرعت و قابلیت ماشین به این هماهنگی کمک می‎کند تا تطبیق حاصل شود. در نهایت برای بهتر شدن در مراحل باید زمان بیشتری برای تمرین مراحل مشابه صرف شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی بر اساس فیلم سوم از مجموعه فیلم‎های ماشین‎ها ساخته شده است و شخصیت‎های آن بر اساس همین فیلم طراحی شده‎اند. همانند تمام بازی‎های مسابقه‎ای و ماشین سواری در این بازی نقشه‎ای حاوی مراحل بازی قرار دارد. ماشین تحت کنترل با حرکت به سمت راست یا چپ مسیر خود را تغییر می‎دهد تا در بهترین حالت قرار داشته باشد و با رسیدن به برخی موانع قابلیت خرد کردن یا پرش نیز وجود دارد. با وجود شباهت بسیار این بازی به بازی‎های دویدن تا بی‎نهایت، اتمام بازی بر مبنای زمان یا رسیدن به اهداف قرار داده شده است. تغییر در شخصیت‎ها باعث ایجاد تفاوت در قابلیت‎هایی همچون سرعت می‎شود و بازیکن با به روز رسانی توانایی هر ماشین می‎تواند شانس برد خود را افزایش دهد. کودکان در این بازی توانایی هماهنگی چشم و دست را تمرین می‎کنند و می‎توانند به مرور عکس‎العمل نشان دادن خود را نسبت به تغییرات محیطی بهبود دهند. برای هر بار بازی تعداد بنزین باید داده شود و تمام ظرفیت ذخیره بنزنین 10 واحد بوده، به همین دلیل در نهایت بعد از اتمام بنزین کودک به اجبار باید صبر کند تا بتواند مجدد بازی کند. البته با خرید جواهر نیز می‎توان بنزین تهیه کرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1.5 بعد از گذر از 12 مرحله در تاریخ 96/10/29 نوشته شده است.

  کیفیت

  ظاهر این بازی از جمله گرافیک‎های با کیفیت است که به صورت دو بعدی ساخته شده است. رنگ‎های بازی متنوع بوده و تمام جزئیات مربوط به شخصیت‎های ماشین‎ها در این بازی رعایت شده است. اگر‎چه شخصیت‎ها صحبت نمی‎کنند، اما گوینده بازی با هیجان بالایی صحبت می‎کند و تلاش دارد روحیه بازیکن را تقویت کند. موسیقی بازی مناسب با چالش‎های بازی و پیچ‎وخم‎های پر هیجان آن بوده و از صدای موتور ماشین در پس‎زمینه برای شبیه‎سازی کردن فضای بازی استفاده شده است. همچنین مسیر‎های مسابقه به مرور متفاوت می‎شود و بر اساس روند حرکت مک کوئین در فیلم سوم ماشین‎ها است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای خرید سکه و بنزین به جواهر نیاز است که با خرید درون برنامه در بسته‎های 0.99 دلار تا 74.99 دلار وجود دارد. اهداف بازی به چند بخش تقسیم شده‎اند تا به کودکان برای ادامه بازی و رسیدن به نقطه پایانی انگیزه داده شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰.۳ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۵
  واحد پول رایگان
  ناشر Disney Electronic Content Inc
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان