Castle Wreck

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نشانه‎گیری و از بین بردن قلعه‎ها توسط توپ جنگی

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی تنها با لمس صفحه‎ی بازی انجام می‎شود اما پرتاب توپ برای از بین بردن قلعه‎ها نیازمند نشانه‎گیری صحیح و عکس‎العمل به موقع از طرف بازیکن است. تبلیغات بسیاری در جریان بازی قرار دارند.
  مبنای بازی شلیک توپ جنگی و فرو‎ریخت قلعه‎ها است و در آن گاهی انفجار مواد محترقه و شعله‎های بسیار کوچک آتش نیز دیده می‎شود که گرافیک کارتونی بازی از نزدیک شدن به محتوای ارائه شده جلوگیری کرده است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکن در این بازی توپ جنگی را کنترل می‎کند و با نشانه‎گیری به سمت قلعه‎های دشمن آ‎ن‎ها را از بین می‎برد و امتیاز کسب می‎کند. با دو بار لمس صفحه‎ی بازی جهت تنظیم عمودی و افقی توپ جنگی هدف‎گیری انجام می‎شود اما شلیک به صورت خود‎کار است. مراحل بازی بسیار مشابه به هم طراحی شده‎اند و تنها محتوای بازی نشانه‎گیری و فروریختن قلعه‎ها در اثر شلیک توپ بدون نمایش تصویری از جراحت است. بازی هیچ هدف آموزشی ندارد و تنها برای سرگرمی ساخته شده ‎است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.8.2 iOS در تاریخ 98/11/23 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  تمامی مراحل مشابه به هم و تنها در شکل ظاهری قلعه‎ها متفاوت هستند. جهت نمایش حالت جسمانی سربازان در بازی از استیکرهایی متفاوتی مانند خنده یا گریه استفاده شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای حذف تبلیغات پرداخت مبلغ 3.99 $ لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۸.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Voodoo
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان