Cat Bird

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

کمک به گربه‎ای با ظاهر و قابلیت‎های یک پرنده برای رسیدن به خانه

سال: 2017
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  منوی بازی خالی از هرگونه گزینه اضافی بوده و تنها شامل یک سری گزینه‌های اصلی مثل تنظیمات می‌شود و نحوه‌ی انجام بازی با استفاده از دکمه‌های تعبیه‌شده در پایین صفحه امکان‌پذیر است و در مراحل ابتدایی روش انجام بازی و نکات ریز و جزئی آموزش داده می‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  سبک این بازیِ مانند بازی‎های بسیار قدیمی آتاری می‎اندازد. در این بازی شخصیت شما موجودی به نام گربه پرنده است و درواقع گربه‌ای است که می‌تواند مسافت کوتاهی را پرواز کند. بازیکن باید به گربه پرنده کمک کند تا از بیش از 40 مسیر چالشی و مراحل مختلف عبور کند و به خانه خود برسد. برای این کار بازیکن از دکمه‌هایی که در پایین صفحه قرار دارند بهره می‎برد؛ دکمه‌های سمت چپ برای تغییر جهت و دکمه‌ی سمت راست برای پرش استفاده می‎شوند. در مراحل مختلف موانعی از قبیل تیغه، چاله؛ رودخانه و موجودات دیگر وجود دارند و گربه پرنده به‌راحتی با برخورد به آنها کشته می‌شود اما نیاز به نگرانی نیست زیرا پس از مرگ، بدون محدودیت می‌توان به نقطه موردنظر بازگشت. تعداد دفعات مرگ در بالای صفحه به نمایش داده می‌شود و این تنها یادآوری برای افزایش تمرکز و دقت است. این بازی از چندین جهان گوناگون ساخته‌شده که تعداد مراحل بازی مابین آنها تقسیم می‌شود. گربه پرنده‌های مختلفی وجود دارند که همه آنها از ابتدا قابل‌دسترسی نیستند و با گذشت زمان و طی کردن مراحل به آنها دست‌یافته می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/02/23 نوشته‌شده و برمبنای نسخه Android 2.0 است.

  کیفیت

  پلتفرم این بازی دوبعدی بوده و گرافیک آن همانند بازی‌های آتاری پیکسلی است. موسیقی بازی نیز احساس تجربه یک بازی کلاسیک را به خوبی به فرد منتقل می‌کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در این بازی خریدی درون برنامه‌ای به قیمت 1.99 دلار برای حذف تبلیغات وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۲
  حداقل نیازمندی اندروید ۲.۳ یا بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر Raiyumi Inc
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان