Cat Stack - Cute and Perfect Tower Builder Game

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

تشکیل ستونی از گربه‎ها برای تمرین مفهوم تعادل

سال: 2018
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  نحوه‎ی استفاده از این بازی بسیار ساده است. بازیکن باید به صورتی گربه‌ها را روی یکدیگر بچیند تا تعادل بین آنها حفظ‌شده و هر بار بتواند ستون بلندتری از گربه‌ها بسازد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی سرگرم‎کننده برای تمرین مفهوم تعادل است. در این بازی مهره‌ها به شکل گربه‌های فانتزی طراحی‎شده‏‎اند. بازیکن باید گربه‌های ارائه شده را روی یک‌ تخته بچیند و رفته‌رفته ستونی از گربه‌ها بسازد‌‌. آنچه در این بازی اهمیت دارد حفظ تعادل و نحوه‎ی چیدمان گربه‌ها روی یکدیگر است. به علت حالت‌های بدنی مختلف گربه‌ها، چیدمانشان نیاز به تمرکز خواهد داشت و ایجاد این تعادل، چالش اصلی بازی را شکل می‌دهد. در مراحل ابتدایی گربه‌ها حالت‌های طبیعی‌تری دارند و اغلب به‌صورت افقی و عمودی نمایش داده می‎شود، اما با بالا رفتن رکورد بازیکنان حالت‌های بدنی گربه‌ها نیز تغییر می‌کند و به شکل منحنی‌های پیچ‌وتاب داری درمی‌آیند که قرار دادن آنها بر روی یکدیگر دشوار می‎شود. خط‌کشی در گوشه‎ی صفحه وجود دارد که ارتفاع گربه‌های چیده شده را اندازه‌گیری می‌کند، بعد از رد شدن از هر چند سانتیمتر سطح جدیدی برای بازیکنان قرار داده می‌شود که به منزله‎ی ورود به یک مرحله جدید است. این بازی برد یا باختی نداشته و به‌صورت رکوردشکنی انجام می‌شود و بازیکن با هر بار شکستن رکورد خود می‌تواند جوایزی دریافت کند و با گربه‌های فانتزی‎تری بازی را ادامه دهد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی Android 1.0.1_75 در تاریخ ۹۸/0۸/0۸ نوشته‌شده است.

  کیفیت

  تصاویر گربه‌ها در این بازی به شکل رنگارنگ و کودکانه‌ای طراحی‌شده‎اند و از تنوع بالایی برخوردارند. موسیقی آرامی در پس‌زمینه‎ی بازی شنیده می‌شود و هرچند ثانیه نیز صدای میو کردن گربه‌ها، فضای فانتزی و زیبایی را ایجاد می‌کند. چهره ‎‎یگربه‌ها به حالت‌های متنوع و شیرینی طراحی‌شده‌اند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در صورت اتصال به اینترنت بعد از انجام هر مرحله تبلیغاتی نمایش داده می‌شود. همچنین بازیکن می‌تواند برای ادامه دادن بازی بعد از باخت از دیدن تبلیغات استفاده کند. در صفحه اصلی بازی نیز قسمتی جهت تبلیغ بازی‌های مشابه وجود دارد و برای حذف تبلیغات می‌توان از خرید درون برنامه استفاده کرد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  در ابتدای بازی از بازیکن درخواست می‌شود تا به‌وسیله حساب کاربری گوگل خود وارد بازی شود و همچنین شبکه‌های اجتماعی بازی را دنبال کند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۷۵_۱.۰.۱
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۲ یا بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر Full Fat
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان