Cats are Cute

بررس متن: پریا کنکاشور

12+ 6 تا 12 با همراهی والدین

مراقبت از گربه‌های خیابانی همانند حیوانات خانگی

ناشر: Kkiruk studio سال انتشار: 2018

Cats are Cute

12+
6 تا 12 با همراهی والدین

مراقبت از گربه‌های خیابانی همانند حیوانات خانگی

ناشر: Kkiruk studio

سال انتشار: 2018

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
کودکان در این بازی حس مسئولیت‎پذیری نسبت به نگهداری از یک حیوان خانگی را تجربه می‌کنند و وظایف مرتبط با آن را تمرین می‌کنند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
این بازی طراحی بسیار ساده‌ای دارد اما چون در ابتدا توضیحی از دستورالعمل بازی ارائه نمی‌شود، شروع آن برای کودکان می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. بازیکن صرفاً با کلیک روی گربه‌ها می‌تواند کلیه نیازهای آنها را برطرف نماید و اطلاعات مربوط به هر گربه را دریافت کند.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی ساده و سرگرم‌کننده در رابطه با موضوع مراقبت از گربه‌ها است. ظاهر این بازی به شکل نقاشی سیاه‌وسفید طراحی‌شده است. بازیکن با رسیدگی به گربه و برطرف کردن نیازهایش به تعداد گربه‌های تحت حمایت خود می‌افزاید. هر گربه نیاز به غذا خوردن، بازی کردن، نوازش شدن و توجه دارد که از بازیکن درخواست می‌کند. هر بار که تمامی نیازهای گربه‌ها رفع شود، سطح آنها ارتقا می‌یابد و سپس گربه‎ی جدیدی به جمع آنها اضافه می‌شود. مشخصات هر گربه با اشاره به او نمایش داده می‌شود که شامل اطلاعات کاملی ازجمله جنسیت، سن، محل تولد و مکانی که یافت شده، می‌شود. این بازی ترویج کننده‎ی حس حیوان‌دوستی و حمایت از حیوانات خیابانی است و با هر بار رسیدگی به گربه‌ها جمله‎ی محبت‌آمیزی از سوی آنها گفته می‌شود. با پیشروی در بازی و افزایش امتیازات، بازیکن می‌تواند فضای باغ خود را گسترش دهد و کم‌کم شهری از گربه‌های مخصوص به خودش را شکل دهد. این بازی هم می‎تواند برای کودکان علاقه‎مند به نگهداری از گربه‎ها جذابیت داشته باشد و فرصت مناسبی برای سنجش مسئولیت‌پذیری‌شان نسبت به حیوانات باشد و هم می‎تواند به‌عنوان عاملی برای ترویج حمایت از حیوانات خیابانی باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی 1.2.5 Android در تاریخ 98/04/16 نوشته‌شده است.

کیفیت

در این بازی از تصاویر بسیار ساده‌ای استفاده‌شده و عدم استفاده از رنگ تا حد زیادی باعث کاهش جذابیت بازی می‌شود. موسیقی استفاده‌شده در متن، مناسب با فضای کارتونی بازی است. چهره گربه‌ها برخلاف جملات شیرینی که بیان می‌کنند، دوست‌داشتنی نیست و محیط بازی یکنواخت و ثابت است.

مصرف گرایی

بازیکن می‌تواند با مشاهده تبلیغات به امتیازات خود بی افزاید.

حریم خصوصی

در صورت اجازه‏ی بازیکن، برنامه می‌تواند به حساب کاربری گوگل او دسترسی پیدا کند. همچنین با دادن اجازه به عکس‌ها، پوشه‌ها و شبکه‌های اجتماعی موجود در دستگاه هوشمند بازیکن نیز دسترسی پیدا می‌کند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 61
نسخه تست شده روی اندروید ۱.۲.۵
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۳ یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Kkiruk studio
سال انتشار 2018
دنیای واقعی

والدین می‎تواند از این برنامه به‌عنوان فرصتی جهت ارزیابی علاقه‎مندی فرزندانشان به حیوانات خیابانی استفاده کنند و با فرزندانشان مهارت‎های آموخته شد در این بازی را در دنیای واقعی اجرا کنند.