CATS: Crash Arena Turbo Stars

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

تجهیز ماشین و مبارزه‎ی آنلاین با حریفان‎‎

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازیکن توسط متن‎های کوتاه در جریان بازی هدایت می‎شود. او می‎تواند جهت ارتقای ماشین و پیروزی در نبردها از امتیازات به‎دست‎آمده در بازی استفاده کند اما جریان کند آن، او را به پرداخت پول و خرید درون برنامه تشویق می‎کند.
  شخصیت بازی و ماشین‎ها طراحی فانتزی دارند اما نمایش سلاح‎های گوناگون که در ماشین قرار داده می‎شود و همچنین جریان مبارزه‎ای بازی می‎تواند موجب انتقال حس هیجان مضاعف و خشونت به برخی بازیکنان حساس ‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  شخصیت اصلی این بازی گربه‎ای است که ماشینی در اختیار دارد. او با قرار دادن سلاح ماشین خود را تجهیز کرده و با انجام تغییراتی مثل تغییر بدنه یا چرخ‎ها شکل ظاهری آن را ارتقا می‎دهد سپس به نبرد آنلاین با دیگر ماشین‌ها که کاربران دیگر بازی هستند، می‎پردازد. نبرد‎ها به صورت خودکار انجام می‎شود و بازیکن تنها عهده‎دار بخش تجهیز ماشین است و در واقع نوع طراحی ماشین و قدرت آن است که برنده‎ی هر نبرد را مشخص می‌کند. جریان بازی بسیار مهیج است اما هیچ هدف آموزشی نداشته و تنها برای سرگرمی ساخته شده ‎است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی iOS 2.26.1 در تاریخ 99/03/13 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  ماشین‎هایی با طراحی و لوازم یدکی بسیار متفاوتی در بازی قرار دارند. رنگ‎های استفاده شده در بازی متنوع هستند و تمامی نبردها با جزئیات نمایش داده می‎شوند. موسیقی بازی به همراه صدای موتور ماشین‎ها بسیار مهیج است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  جهت در اختیار داشتن الماس برای خرید درون برنامه حداقل مبلغ 0.99$ لازم است. فیلم‎های تبلیغاتی در بازی قرار دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است. بازی لینکی در فیس‎بوک دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۲۶.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر ZeptoLab UK Limited
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان