Charades

بررس متن: پرستو رحیمی

15+ 10 تا 15 با همراهی والدین

حدس زدن کلماتی مشخص با کمک گرفتن از اجرای پانتومیم

ناشر: FatChicken Studios سال انتشار: 2013

Charades

15+
10 تا 15 با همراهی والدین

حدس زدن کلماتی مشخص با کمک گرفتن از اجرای پانتومیم

ناشر: FatChicken Studios

سال انتشار: 2013

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
این بازی تمرینی برای یافتن راه‌حل‌های خلاقانه در مواجه با موقعیت‌های چالش‌برانگیز است و همچنین موجب افزایش مهارت تصمیم‌گیری در بازیکن می‌شود. انجام حرکات برای تفهیم کلمات به افراد حاضر در بازی می‌تواند به افزایش اعتمادبه‌نفس بازیکن نیز کمک کند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بخش آموزشی جهت آشنایی بازیکن با نحوه‎ی انجام بازی و قوانین آن در ابتدا وجود دارد که به‌طور حتم برای اکثر بازیکنان آشنا خواهد بود. این بازی نسخه‌ای دیگر نیز دارد که برای کوکان با سن پایین‌تر طراحی‌شده است.
آنچه والدین باید بدانند

در این برنامه که درواقع حدس زدن کلمات با اجرای حرکات پانتومیم است، بازیکن از بین دسته‌بندی‌های مختلف مانند فیلم، موسیقی، ورزشی، ادبی، علمی و دسته‎های دیگر یکی را انتخاب می‎کند و با انتخاب هرکدام از گزینه‌ها کلماتی را مشاهده می‌کند. بازیکن باید کلمه نمایش داده‌شده را به صورت نمایشی اجرا کند و سایرین با حدس زدن، به کلمه اصلی برسند. هر گروهی که بیشترین کلمه را قبل از اتمام زمان حدس زده باشد، برنده‎ی بازی است. اغلب دسته‌بندی‌ها رایگان‎اند و برخی از آنها با خرید درون برنامه در اختیار قرار می‎گیرند. این برنامه به رشد تفکر خلاق بازیکنان کمک می‌کند. این بازی و برنامه‎های مشابه در این دسته برای گذران وقت با خانواده و دوستان کاربری بالایی دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 2.8 iOS در تاریخ 98/06/29 نوشته‎شده است.

مصرف گرایی

برای خارج کردن بازی از حالت قفل و استفاده از تمامی دسته‌بندی‌ها و حذف تبلیغات باید مبلغ 3.99$ به صورت خرید درون برنامه پرداخت.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 33
حداقل نیازمندی اندروید 4.0.3 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر FatChicken Studios
سال انتشار 2013