Charades

thumbnail
۱۵ سال به بالا
۱۰ تا ۱۵ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حدس زدن کلماتی مشخص با کمک گرفتن از اجرای پانتومیم

سال: 2013
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بخش آموزشی جهت آشنایی بازیکن با نحوه‎ی انجام بازی و قوانین آن در ابتدا وجود دارد که به‌طور حتم برای اکثر بازیکنان آشنا خواهد بود. این بازی نسخه‌ای دیگر نیز دارد که برای کوکان با سن پایین‌تر طراحی‌شده است.
  این بازی تمرینی برای یافتن راه‌حل‌های خلاقانه در مواجه با موقعیت‌های چالش‌برانگیز است و همچنین موجب افزایش مهارت تصمیم‌گیری در بازیکن می‌شود. انجام حرکات برای تفهیم کلمات به افراد حاضر در بازی می‌تواند به افزایش اعتمادبه‌نفس بازیکن نیز کمک کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این برنامه که درواقع حدس زدن کلمات با اجرای حرکات پانتومیم است، بازیکن از بین دسته‌بندی‌های مختلف مانند فیلم، موسیقی، ورزشی، ادبی، علمی و دسته‎های دیگر یکی را انتخاب می‎کند و با انتخاب هرکدام از گزینه‌ها کلماتی را مشاهده می‌کند. بازیکن باید کلمه نمایش داده‌شده را به صورت نمایشی اجرا کند و سایرین با حدس زدن، به کلمه اصلی برسند. هر گروهی که بیشترین کلمه را قبل از اتمام زمان حدس زده باشد، برنده‎ی بازی است. اغلب دسته‌بندی‌ها رایگان‎اند و برخی از آنها با خرید درون برنامه در اختیار قرار می‎گیرند. این برنامه به رشد تفکر خلاق بازیکنان کمک می‌کند. این بازی و برنامه‎های مشابه در این دسته برای گذران وقت با خانواده و دوستان کاربری بالایی دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 2.8 iOS در تاریخ 98/06/29 نوشته‎شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای خارج کردن بازی از حالت قفل و استفاده از تمامی دسته‌بندی‌ها و حذف تبلیغات باید مبلغ 3.99$ به صورت خرید درون برنامه پرداخت.

  مشخصات برنامه موبایلی

  واحد پول رایگان
  ناشر FatChicken Studios
  سال انتشار ۲۰۱۳
  ارز رایگان