Chegg Math Solver - math help

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

آموزش مرحله به مرحله‎ی ریاضی با حل مسائل متفاوت

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  استفاده از برنامه آسان است و کاربر تنها باید از مسئله‎ عکس بگیرد. گاهی شرح مسئله به خصوص در مواردی که با دست نوشته شده باشد به خوبی برای برنامه قابل تشخیص نیست. در این موارد کاربر می‎تواند از صفحه کلید برنامه استفاده کند و مسئله‎ی خود را در آن تایپ کند.
  برنامه روش خوبی برای تقویت ریاضی کاربران است. طیف گسترده‎ای از آموزش‎ها در برنامه وجود دارد و سنین متفاوت با سطح مهارت ریاضی مختلف می‎توانند از محتوای آن بهره ببرند. برنامه قادر به حل مسائل ساده‎ای مانند ضرب و تقسیم تا مسائل دشوارتری مانند جذر، معادلات چند مجهولی، انتگرال و مثلثات است. علاوه بر حل مسائل آموزش‎های مفید و مرحله به مرحله‎ای در مورد مفهوم اصلی هر مسئله وجود دارد که در صورت نیاز در اختیار کاربر قرار می‎گیرد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام اندورید برنامه Chegg Math Solver – guided math problem solver است. این برنامه به کاربران کمک می‎کند تا پاسخ مسائل ریاضی خود را در اختیار داشته باشند. کاربر پس از ورود به برنامه می‎تواند با دوربین دستگاه هوشمند خود از روی مسائل ریاضی که در حل کردن آن‎ها مشکل دارد عکس بگیرد. برنامه با تحلیل صورت مسئله پاسخ را به صورت مرحله به مرحله در اختیار او قرار می‎دهد. حتی در صورت نیاز مفهوم اصلی هر مسئله نیز به کاربر آموزش داده می‎شود. برنامه بسیار کاربردی است و مسائل متفاوتی مانند جذر یا معادلات چند مجهولی را حل می‎کند اما ممکن است کاربران را تا حدی به خود وابسته کند. کاربران باید سعی کنند که ابتدا خود به مسئله‎ی پیش‎رو فکر کنند و تنها در صورت نیاز به برنامه مراجعه کنند. والدین نیز می‎توانند از این برنامه استفاده کنند و صحیح یا غلط بودن تکالیف انجام‎شده‎ی فرزندان خود را بررسی کنند. دو هفته‎ی ابتدایی استفاده از برنامه رایگان است و پس از آن پرداخت هزینه لازم دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی و وب‎سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.20.0 iOS در تاریخ 99/08/18 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  برنامه طراحی خاصی ندارد اما آموزش‎های آن بسیار کامل هستند. کاربر از مسئله عکس می‎گیرد و آن عیناً به برنامه منتقل می‎شود. پس از گذشت لحظاتی کوتاه نیز پاسخ سؤال با توضیحات تکمیلی در اختیار او قرار می‎گیرد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای استفاده از برنامه پرداخت ماهیانه 9.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برنامه به دوربین دستگاه هوشمند کاربر دسترسی پیدا می‎کند. در ابتدا ساخت حساب کاربری با قرار دادن آدرس ایمیل الزامی است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲۰.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Chegg, Inc
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان