Coach Bus Simulator Game 3D

thumbnail
۷ حداقل سن
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

تجربه رانندگی در نقش راننده ماشین‌های سنگین

سال: 2020
  بررس برنامه: پریا کنکاشور

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  برای کنترل ماشین چند دکمه‌ی ساده در صفحه وجود دارد که چگونگی استفاده از آن‌ها نیز آموزش داده می‌شود. مجموعاً، انجام بازی بسیار ساده است اما کنترل ماشین در برخی حالت‌های بازی چالش‌برانگیز و دشوار خواهد بود.
  بازی نیازمند کنترل دقیق ماشین است که این می‌تواند در بهبود هماهنگی بین چشم‌ها و دست‌های بازیکن موثر باشد.
  هیجان ناشی از کنترل ماشین در جاده‌های پر پیچ و خم و صدای اعتراض و داد و فریاد مسافران حین تصادفات می‌تواند برای کودکان حساس، آزاردهنده باشد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی شبیه‌سازی از رانندگی با ماشین سنگین و اتوبوس است. بازیکن در نقش راننده ابتدا یک چهره از بین رانندگان زن و مرد برای خود تعیین کرده و سپس یک اتوبوس انتخاب می‌کند. او نقش راننده اتوبوس مسافربری را ایفا می‌کند، پس باید به حمل و نقل مسافران بپردازد. قبل از شروع، بازیکن امکان انتخاب موارد گوناگونی همچون نوع اتوبوس، شب و روز بودن، نوع هوا و آفتابی، ابری یا برفی بودن و همچنین شکل جاده را دارد. بازیکن در حالت مرحله‌ای با توجه با نقشه‌ای که در صفحه دیده می‌شود، اتوبوس را هدایت می‌کند تا به ایستگاه‌های مختلف برسد و در آن‌جا مسافران را پیاده و سوار کند‌. او باید با دقت براند. سرعت زیاد نداشته و تصادف نکند وگرنه موجب ترساندن مسافران و جیغ و اعتراض آن‌ها می‌شود. بازیکن می‌تواند علاوه‌ بر حالت مرحله‌ای، حالت مسابقه‌ی دونفره را در حالت آنلاین انتخاب کند و با یک بازیکن دیگر در سطح جاده مسابقه دهد و یا حالت پارک را انتخاب کند و مهارت پارک کردن خود را در پارکینگ های تنگ و سخت بیازماید. او همچنین می‌تواند حالت آف‌رود را انتخاب کند و در جاده‌های پست و بلند رانندگی مجازی کند‌. در این بازی سعی شده تا همه چیز نزدیک به حقیقت باشد. برای همین راهنما زدن قبل پیچ‌ها، بستن کمربند، روشن کردن چراغ‌‌ها و حتی روشن کردن رادیو و تغییر ایستگاه‌های آن در حین بازی ممکن است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌1.0 Android در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۹ نوشته شده است.

  کیفیت

  تصاویر بازی وضوح بالایی دارند. جاده‌ها در شهر و خارج از شهر با ساختمان‌ها و پوشش‌های گیاهی و حتی با برف و باران پوشیده شده‌اند. بازیکن امکان تغییر و تعیین بخش‌های مختلفی از بازی مثل چهره‌ی راننده، مدل اتوبوس و حالت‌های مختلف هوا و جاده را دارد. تنوع خوبی در فهرست انتخابی دیده می‌شود. صدای اعتراض مسافران و تغییر موج‌های رادیو، واقعیت‌پذیری بازی را بیشتر می‌کنند اما این نسخه باگ نرم‌افزاری داشته و در سرعت بالا، گاهی ماشین‌ها از هم رد می‌شوند.

  تصاویر و ویدیو‌ها

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  علاوه بر نمایش تبلیغ ویدیویی حین بازی، بازیکن می‌تواند برای دسترسی به اتوبوس‌ها و جاده‌های مختلف خرید درون برنامه‌ای نیز انجام دهد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برای بازی در برخی حالت‌ها مثل رقابت دونفره اتصال به اینترنت لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۰
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴
  واحد پول رایگان
  ناشر Google Commerce Ltd
  سال انتشار ۲۰۲۰
  پلتفرم Android، iPad، iPod Touch، iPhone
  طبقه بندی شبیه‌سازی
  مهارت هماهنگی چشم‌ها و دست
  ارز رایگان