Coin Master

thumbnail
۱۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

رشد و گسترش دهکده با بهره‎گیری از دستگاه اسلات

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  اگرچه در این بازی پول واقعی مبادله نمی‎شود اما تکیه‎ی بازی استفاده از دستگاه اسلات (یکی از دستگاه‎های استفاده شده جهت قمار) است که می‎تواند بازیکنان را به انجام آن در دنیای واقعی تشویق کند.
  بازی با چرخاندن دستگاه اسلات انجام می‎شود. تمامی اطلاعات مربوط به سازوکار چگونگی حمله به دهکده‎ی کاربران دیگر و همچنین دفاع از دهکده‎ی خودی و گسترش آن در قالب متن‎هایی کوتاه و آیکون‎هایی برای بازیکن نمایش داده می‎شود. در جریان بازی تبلیغاتی برای به دست آوردن امکان تعداد چرخش بیشتر دستگاه وجود دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی اگرچه از نظر تلاش جهت گسترش دهکده و حمله به دهکده‎های دیگر برای کسب امتیاز و افزایش منابع، ساختاری مشابه با بازی کلش آف کلنز دارد اما مبنای بازی بر به حرکت درآوردن دستگاه اسلات (Slot Machine) که نوعی دستگاه قمار است، استوار است. بازیکنان در این بازی با ضربه زدن با انگشت روی صفحه‎ی بازی و بر روی تصویر دستگاه اسلات آن را فعال کرده که در هر دور چرخش دستگاه تصویر سه شکل به صورت تصادفی نمایش داده می‎شود. ترکیب بالاتر تصاویر مشابه منجر به کسب مقادیر بالاتری از سکه‎، سلاح و سپرهای محافظتی خواهد‎ شد. بازیکن می‎تواند از آن‎ها برای رشد و دفاع از دهکده‎ی خود و همچنین میزان تخریب بالاتر در حمله به سایر دهکده‎ها استفاده کند. جریان بازی می‎تواند بازیکنان را به استفاده از این دستگاه در دنیای واقعی تشویق کند. بازیکن می‎تواند از طریق فیس‎بوک دوستان خود را نیز به بازی دعوت کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی iOS 3.5.110 در تاریخ 99/03/11 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  شخصیت‎های متفاوتی با تم وایکینگ در بازی وجود دارند. شکل ظاهری و گسترده بودن دهکده‎ی کاربران با توجه به میزان امتیازات آن‎ها متفاوت است. در بازی تصاویر زیادی از خوک به عنوان نماد ثروت نمایش داده می‎شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تعداد چرخش‎های دستگاه محدود است. برای به دست آوردن چرخش اضافی و همچنین سکه مبالغی از 1.39$ تا 69.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است. بازی لینکی در فیس‎بوک دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۳.۵.۱۱۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Moon Active LTD
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان