Color Puzzle Game + Download Free Hue Wallpaper

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

یافتن جایگاه رنگ‎ها برای به دست آوردن الگوی ترتیب رنگ در تصویر اصلی

  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  درک روش انجام بازی با وجود ظاهر ساده، دشوار نیست، اما به علت ساختار رنگی مشابه در هر مرحله، یافتن الگوی صحیح نیاز به تمرین و تسلط بیشتر دارد. کار با رنگ و آشنایی قبلی با گستره رنگی به کودکان و نوجوانان کمک می‎کند تا دقت لازم برای پیشرفت سریع‎تر را داشته باشند.
  این بازی با استفاده از گستره‎ی رنگ‎ها خلاقیت و تمرکز کودکان و نوجوانان را به چالش می‎کشد. بازیکنان به‌مرور تیزبینی لازم برای تشخیص تفاوت بین دو رنگ آبی نسبتاً مشابه را به دست می‎آورند و در حین انجام بازی تمرکز و دقت خود را ارتقا می‎بخشند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی برای زمان‎های آرام و بدون تنش طراحی‌شده تا با ایجاد محیطی آرامش‎بخش، تمرکز لازم برای حل سریع‎تر پازل‎ها را فراهم کند. کودکان و نوجوانان در هر یک از مراحل این بازی با نقاط ثابت رنگی مواجه می‎شوند و باید در کمترین تعداد حرکت، گستره‎ی رنگی مناسب بین نقاط ثابت را پیدا کنند. رنگ‎های استفاده‌شده در هر مرحله متفاوت بوده که در کنار تفاوت در الگوهای تغییر رنگ باعث افزایش چالش و متفاوت شدن هر پازل با دیگری می‎شود. بخش خلاقانه‎ی بازی برای ساخت زمین رنگی توسط بازیکنان قرارگرفته تا بدون محدودیت زمین‌بازی مدنظرشان را طراحی کنند. محیط یکنواخت و در عین حال آرام بازی فرصتی برای تفکر و تمرکز را برای کودکان و نوجوانان می‎سازد و به افزایش دقتشان در شناسایی تفاوت بین رنگ‎ها کمک می‎کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 2.2.0 Android در تاریخ 97/07/24 بعد از باز کردن دو تصویر پس‌زمینه‌ای نوشته‌شده است.

  کیفیت

  این بازی با وجود نداشتن شخصیت یا خط داستانی، دارای پتانسیل بالا برای ایجاد فضایی آرام و بدون تنش است. ساختار ساده گرافیکی در کنار موسیقی ملایم بازی از شکل‎گیری تنش یا برهم خوردن تمرکز کودکان و نوجوانان جلوگیری می‎کند. بیشتر رنگ‎های استفاده‌شده در طراحی مراحل از مجموعه رنگ‎های کلاسیک و کم‌رنگ بوده که تنوع بسیاری بالایی دارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغات تصویری در صورت اتصال به اینترنت در میانه بازی نمایش داده‌شده که با خرید درون برنامه قابلیت حذف شدن دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  لینک به اشتراک‌گذاری بازی در بخش تنظیمات قرار دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۲.۲.۰
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر