Color Road

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

تعیین مسیر توپ برای جلوگیری از برخورد با رنگ مخالف

سال: 2018
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  کنترل توپ و حرکت دادن آن در طول مسیر بسیار دقیق و ساده است و یادگیری روش انجام بازی زمان زیادی نیاز ندارد؛ اما برای تسلط بر روی چالش‎های سرعتی و خطای دید باید مراحل را تکرار کرد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  هدف از این بازی هدایت توپ رنگی در مسیر پر پیچ‌وخم است. مسیر حرکت توپ رنگی در این بازی با انواع توپ هم‎‎رنگ و مخالف پرشده است که برای ادامه جاده و رسیدن به جاده بعدی باید مسیر مناسب انتخاب شود. با توجه به فراز و نشیب‌های جاده و تغییر رنگ مداوم توپ هدف، انتخاب مسیر درست، کاری دشوار به نظر می‌آید. تکرار و تمرین به‌مرور باعث تسلط بر روی حرکات و تغییر مسیرها می‎شود و ساختار مینیمال طراحی بازی نیز به حفظ تمرکز کمک می‌کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 2.3.0 iOS در تاریخ 96/04/05 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  ظاهر بازی ازنظر مسیر، دنباله‎ی توپ و شکل توپ قابل تغییر به طرح‎های مختلف است. رنگ‎ بازی در طول جریان حرکت در مسیر دائماً تغییر می‎کند و فضایی شاد و روشن می‎سازد. موسیقی در بازی وجود ندارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغات تصویری نمایش داده‌شده در میانه‎ی بازی با پرداخت 2.99 دلار قابل حذف‎اند و برای بازگرداندن توپ به بازی می‎توان 0.99 دلار پرداخت کرد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۲.۳.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Voodoo
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان