Coloring & Learn

thumbnail
۵ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

آموزش نقاشی و رنگ‌آمیزی و کشیدن خطوط برای کودکان

سال: 2016
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  این بازی از کارکرد ساده‎ای برخوردار است و کار با آن ‌وقت زیادی را از کودکان نخواهد گرفت؛ اما به علت ارائه بازی به زبان انگلیسی بهتر است والدین در حین بازی به‌خصوص در تعامل اولیه همراه فرزندان خود باشند تا در صورت نیاز روش کار با بخش‎ها را به کودکان و خردسالان توضیح دهند.
  این بازی شامل موارد متعددی از آموزش برای کودکان و خردسالان است. ازجمله آموزش الفبای انگلیسی، اعداد به شکل انگلیسی، اسامی حیوانات، اشکال هندسی و... که با روش‎های ساده و کارآمد فرصت یادگیری به‌تنهایی را برای کودکان فراهم می‎کند. بیشتر تمرین‎های این بازی با تکرار و کشیدن صورت می‎گیرد و تنها در بخش نقاشی بازیکنان می‎توانند بدون ساختار از پیش تعیین‌شده خلاقیت خود را توسعه دهند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این برنامه یک بازی آموزشی جهت توسعه تفکر خلاق برای خردسالان و کودکان است. کودکان در این بازی به روش‎های سرگرم‌کننده آموزش‎های متعددی ازجمله شمارش، نوشتن حروف انگلیسی، رنگ‎آمیزی، نقاشی و کشیدن اشکال هندسی را می‎بینند. تنوع بالای بخش‎ها به کودکان اجازه می‎دهد تا با توجه به سلیقه‎ی خود بخش مورد نظرشان را انتخاب کنند. در بخش رنگ‎آمیزی تصویرهای کودکانه و ساده‎ی قرار دارد که به کودکان اجازه می‎دهد با کمک رنگ‎ها و قلم‎های مختلف طرحی جدید را بسازند و استیکرهای زیبایی را به تصویر خود اضافه کنند. همچنین با انتخاب قسمت اشکال هندسی نحوه‌ی کشیدن شکل‎های مختلف را به‌وسیله نقطه‌چین‌ها تمرین می‎کنند‌. در بخش وسایل نقلیه با انواع وسایل حمل‎ونقل آشنا می‎شوند، می‎توانند اسامی حیوانات مختلف را فراگیرند و همچنین نوشتن اعداد را تمرین کنند. این برنامه رایگان است و همچنین نیازی به اینترنت ندارد. سازوکار بازی اگرچه آسان به نظر می‎رسد، ولی برای درک روش کار با آن در ابتدا به همراهی والدین نیاز دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی 4.0.3 Android در تاریخ 97/09/18 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  گرافیک دوبعدی، ساده و رنگارنگ نمایش داده‌شده در ظاهر بازی مناسب فضای بازی کودکان است. همچنین موسیقی متن آرام، فضای خوبی را برای آموزش کودکان خلق کرده است. وجود استیکرهای متنوع و بخش‎های متعدد باعث افزایش کشش کودک به ادامه بازی و تنوع در ظاهر بازی شده است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۶۲
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰.۳ یا بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر Orange Studios Games
  سال انتشار ۲۰۱۶