Command & Conquer™: Rivals PVP

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
تلاش برای تصاحب میدان جنگ و هدایت موشک به سمت حریف با کمک تفکر استراتژیک
سال: 2018
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  با وجود گزینه‌های متنوع در منوی بازی و پیچیدگی آن در نگاه اول، آموزش اولیه و جامع بازی توانسته این ابهامات را از بین ببرد و بازیکن بتواند بدون دشواری از برنامه استفاده کند.
  رسیدن به نتیجه‎ی مطلوب در این بازی نیازمند تفکر تحلیلی و به دست آوردن استراتژی مناسب است.
  وجود انواع جنگ‌افزار (تانک، هواپیما جنگی، ضد هوایی و ...) و انفجارهایشان تصاویری نزدیک به واقعیت ساخته است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  در این بازی بازیکن کنترل یک ارتش را بر عهده دارد و باید هم‌زمان با دفاع از پایگاه نظامی خود، موشکی که در میانه زمین در حال پرواز است را با حملات خود به سمت ارتش حریف روانه کند. در ابتدای شروع بازی پایگاه نظامی دو گروه ساخته می‌شود و بازیکن باید با تفکر استراتژیک خود تجهیزات جنگی خود را تولید کرده و در کوتاه‌ترین زمان به حریف خود حمله کند. مدت‌زمانی کوتاهی تا شلیک موشک به بازیکن داده می‎شود تا در این زمان به تصاحب زمین‎ شش ضلعی بپردازد و شانس برد را به دست آورد. با پیروزی در نبرد سکه‌ها و کارت‌های سوخت به بازیکن تعلق می‌گیرد که می‌تواند با کمکشان تجهیزات جنگی خود را تکمیل و به روز کند. وجود سلاح‌هایی همچون تانک، تفنگ، هواپیماها و روبات‌های جنگی و ضد هوایی‌ها و همچنین نمایش تصاویر نبرد و انفجار خشونت بازی را به واقعیت نزدیک کرده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/05/31 نوشته‌شده و برمبنای نسخه iOS 1.8.0 است.

  کیفیت

  تصاویر بازی کیفیت گرافیکی بسیار بالایی دارند و صحنه‌های هیجانی بازی را به‌خوبی به تصویر کشیده‌اند. صداگذاری‌های بازی هماهنگ با حرکات بوده و می‌توانند نمایانگر سبک بازی باشد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  در این بازی خرید درون برنامه‌ای برای دریافت موارد داخل بازی وجود دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.
  بازی به‌صورت آنلاین اجرا می‌شود. اسم و سن بازیکن در ابتدای بازی سؤال می‌شود.

  مشخصات برنامه

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۸.۰
  سال انتشار ۲۰۱۸