Complete Rhythm Trainer

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

برنامه‌ای برای تمرین ریتم‌های مختلف موسیقیایی

  بررس برنامه: پریا کنکاشور

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  برای استفاده از برنامه کافی است تا کاربر سواد موسیقی اندکی داشته باشد و به زبان انگلیسی نیز تا حدی تسلط داشته باشد تا به راحتی ‌بتواند از بین دسته‌بندی‌های موجود انتخاب کند و تمرینات را مطابق با الگوهای ارائه‌شده انجام دهد.
  این برنامه تمرین‌های بسیار مفیدی دارد و به صورت خاص برای مخاطبانی است که دانش ابتدایی موسیقی دارند. استفاده از این برنامه به آن‌ها کمک می‌‌کند تا درک شنیداریشان تقویت شود و بتوانند نت‌ها و ضرب‌ها را بهتر تشخیص دهند و مطابق با این ضرب‌ها نوازندگی و خوانندگی کنند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این برنامه‌ی تخصصی برای تمرین ریتم‌گیری صحیح است که برای تمام افرادی که با موسیقی سروکار دارند کاربرد دارد. ریتم‌ها، پرده‌ها و ضرب‌آهنگ‌ها نکات بسیار دقیق و در عین‌ حال مهمی‌ دارند که نوازندگان، آهنگسازان و خوانندگان با آن‌ها مواجه خواهند شد بنابراین شناختشان اهمیت زیادی دارد تا کار نهایی زیبا و صحیح اجرا شود. سواد خواندن نت‌ها و مفاهیم پایه‌ای مثل مفهوم پرده و ضرب‌های ۱/۲ و۱/۴ و … لازمه‌ی استفاده از این برنامه‌اند و برنامه مبنا را بر این گذاشته است که کاربران بر این مفاهیم مسلط هستند و آموزشی برای آن‌ها در نظر نگرفته است. چندین بخش برای تمرین ضرب‌های 2/1، 4/1، 4/3 و … در حالت‌های تک دستگاه یا چند دستگاه وجود دارد که به شیوه‌های مختلف از بازیکن خواسته می‌شود تا با ضرب شنیده‌شده روی صفحه ضربه بزنند یا آنچه شنیده‌اند را روی صفحه بنویسند. حالت‌های تمرین آزادانه یا تمرین شخصی‌سازی شده نیز وجود دارد که بازیکن می‌‌تواند تمرین‌های دلخواه خود را طراحی کرده و در برنامه بارگذاری کند به این ترتیب سایر کاربران نیز می‌‌توانند از تمرین او بهره ببرند. با این‌که برنامه‌ آموزشی برای مباحث تئوری ندارد اما با رویکردهای تمرینی متنوع و کاربردی، مهارت تشخیص شنیداری کاربران را تمرین داده می‌دهد. دسترسی به برنامه تا مرحله‌ی سوم آن رایگان است و برای استفاده از سایر بخش‌ها باید نسخه‌ی کامل را خریداری کرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی1.3.13_76 Android در تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱۴ نوشته شده است.

  کیفیت

  این برنامه آموزش‌های خود را از طریق صداهای مختلف در اختیار کاربران قرار می‌دهد به همین دلیل صداها بسیار واضح و با کیفیت زیادی هستند. به طور کلی برنامه به نحوی طراحی شده که همه چیز طبقه‌بندی‌شده و واضح باشد به این ترتیب دسترسی پیدا کردن به هر بخش به سادگی انجام می‌‌شود و کاربر دچار سردرگمی نخواهد شد. شیوه‌های مختلفی که برای تمرین کردن قرار داده شده باعث تثبیت کامل مطالب در ذهن مخاطب می‌شود.

  تصاویر و ویدیو‌ها

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  مقدار کمی از این برنامه به صورت رایگان در دسترس قرار دارد و برای استفاده از نسخه‌ی کامل باید خرید درون برنامه انجام داد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  در نسخه‌‌ی کامل، برای بارگذاری تمرین‌های شخصی و استفاده از تمرین سایر افراد باید با حساب کاربری گوگل وارد برنامه شد و اجازه‌ی دسترسی کامل به محتوای کارت حافظه را به آن داد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  واحد پول ریال
  طبقه بندی موسیقی
  ارز ریال