Confide

thumbnail
۱۵ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ایجاد فضایی امن برای فرستادن پیام‎ میان کاربران

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  برنامه ظاهری ساده دارد و منوی آن هم مختصر طراحی شده است. اگرچه توضیحی برای چگونگی استفاده از برنامه وجود ندارد اما نوجوانان به راحتی می‎توانند از آن استفاده کنند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این برنامه با هدف افزایش امنیت پیام‎های ارسالی مانند پیام‎کوتاه، عکس و پیام‎های صوتی میان کاربران طراحی شده است. برای استفاده از امکانات برنامه هم فرستنده و هم گیرنده‎ی پیام باید برنامه را روی دستگاه هوشمند خود نصب کنند. متن پیام ارسالی به صورت مستطیل‎هایی برای گیرنده ارسال می‎شود که با کشیدن انگشت روی مستطیل‎ها متن نوشته خط به خط مشخص می‎شود. پس از خواندن هر خط، متن به صورت خود‎کار از بین می‎رود. برنامه فضایی بسیار امن را برای کاربران ایجاد کرده است اما برای امنیت بیشتر کاربران نمی‎توانند هیچ پیامی را ذخیره کنند، برای کاربر دیگری بفرستند یا از صفحه اسکرین‎شات بگیرند. کاربران می‎توانند اشتراک برنامه را خریداری کنند و از امکانات بیشتری مانند حذف کردن پیام ارسالی و همچنین تغییر رنگ فونت و پس‎زمینه استفاده کنند. برنامه برای استفاده‎ی کودکان کم سن مناسب نیست زیرا والدین نمی‎توانند هیچ گونه نظارتی بر محتوای پیام‎های ارسالی و دریافتی کودک خود داشته باشند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی و وب‎سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 9.5.1 iOS در تاریخ 99/07/14 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  برنامه طراحی بسیار مختصر و مفیدی دارد که کار کردن با آن را برای کاربران ساده کرده است. رنگ اصلی برنامه نارنجی است اما با پرداخت هزینه رنگ‎های دیگری مانند آبی و قرمز هم در دسترس خواهد بود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای در اختیار داشتن تمامی امکانات برنامه پرداخت حداکثر مبلغ 71.99$ و خرید اشتراک لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای کار با این برنامه لازم است. کاربران ابتدا باید با قرار دادن آدرس ایمیل خود در برنامه حساب کاربری ایجاد کنند. کاربر می‎تواند اجازه‎ی دسترسی برنامه به لیست مخاطبان خود را بدهد و برنامه تمامی مخاطبینی که از این برنامه استفاده می‎کنند را شناسایی ‎کند یا او خود می‎تواند آدرس ایمیل یا شماره‎ی تلفن همراه دوستان خود را که کاربر برنامه هستند را وارد کند و به آن‎ها با امنیت پیام ارسال کند. کاربران می‎تواند لینک برنامه را از طریق ایمیل برای دوستان خود بفرستند و آن‎ها را به استفاده از آن دعوت کنند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۹.۵.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Confide, Inc
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان