Connecting the dots is fun LITE

thumbnail
۶ سال به بالا
۴ تا ۶ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

اتصال نقطه‎ها به ترتیب اعداد، جهت به دست آوردن اشکال

سال: 2011
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی با کشیدن انگشت کودک بر صفحه بازی و متصل کردن نقطه‎ها به ترتیب اعداد، انجام می‎شود که نیازمند دانش شناخت اعداد در کودکان است و ممکن است همراه والدین لازم باشد.
  اتصال نقاط موجب افزایش مهارت شناختی و حرکتی در کودکان خواهد شد. با توجه به انگلیسی بودن اعداد، همراهی والدین با کودک برای آموزش اعداد لازم است و همچنین والدین می‎توانند نام حیوانات استفاده شده در بازی را نیز به کودک بیاموزند و موجب گسترده‎تر شدن دایره لغات او شوند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی پازلی، کودک با وصل کردن نقطه‎ها به ترتیب اعداد نقش بسته بر روی هر نقطه و کامل کردن اتصال تمامی نقطه‎ها تا آخرین عدد، شکل‌‎هایی مانند حلزون و پرنده را به دست می‎آورد. بازی موجب آشنایی کودک با تصویر حیوانات متعدد شده و همچنین جریان اتصال نقطه‎ها بر اساس اعداد، به کودک کمک خواهد کرد تا شمارش عدد یک تا شصت را نیز بیاموزد. تعدادی از پازل‎ها رایگان‌اند و برای در اختیار داشتن تمامی پازل‎ها پرداخت مبلغی جهت خرید نسخه دیگر بازی لازم است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.2 iOS در تاریخ 98/12/9 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  فضای بازی بسیار ساده ‎است که خود عامل مفیدی جهت افزایش تمرکز کودک در امر یادگیری حساب می‌شود. تصاویر پس از کامل شدن پازل‎ها، به صورت تصویری کامل و به همراه رنگ‎آمیزی در اختیار کودک قرار می‎گیرند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بخشی در صفحه ابتدایی بازی به معرفی دیگر محصولات ناشر اختصاص دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Alexandre Minard
  سال انتشار ۲۰۱۱
  ارز رایگان