Core

بررس متن: پریا کنکاشور

8+

هدایت نقطه نورانی در فضای تاریک مابین اشکال هندسی

ناشر: FURYJAM سال انتشار: 2017

Core

8+

هدایت نقطه نورانی در فضای تاریک مابین اشکال هندسی

ناشر: FURYJAM

سال انتشار: 2017

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
انجام بازی به حفظ تمرکز کودکان کمک می‎کند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
این بازی برخلاف روش ساده‎ی اجرای آن، از دسته بازی‌های مشکل و دشواری است که برای افزایش رکورد نیاز به تمرین و امتحان چندین باره‎ی هر مرحله وجود دارد. بازیکن صرفاً با ضربه زدن متمادی به صفحه نقطه نورانی را کنترل می‌کند اما وجود موانع متحرک سبب دشواری بازی شده و گذر از هر مرحله را سخت می‌کند.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی با هدف ثبت رکورد و تمرین قدرت تمرکز و هماهنگی دست و چشم‎ها ساخته‌شده است. در این بازی از بازیکن باید نقطه‎ای نورانی را هدایت کند و از برخورد آن با اشکال هندسی در حرکت، جلوگیری کند. اشکال هندسی با چرخش خود فضایی برای عبور نقطه نورانی ایجاد می‌کنند و بازیکن می‌بایست با حفظ تمرکز خود به نحوی این نقطه را هدایت کند تا بدون هیچ‌گونه برخوردی با اضلاع شکل‌ها از مسیر ایجادشده عبور کند. علاوه بر دشواری عبور از اشکال هندسی جدید، سرعت حرکت بازی نیز افزایش می‌یابد. بازی برای سهولت در حفظ تمرکز و همچنین لذت‌بخش‌تر شدن بازی، موسیقی آرامش بخشی در پس‌زمینه قرار داده است. نبود شکست قطعی تنها عامل کششی این بازی است که بازیکنان را تشویق به تکرار مراحل برای رسیدن به رکورد بالاتر می‎کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی 1.18 Android در تاریخ 98/02/15 نوشته‌شده است.

کیفیت

اگرچه بازی از کیفیت خوبی برخوردار است، اما نبود تنوع رنگی و استفاده تنها از رنگ‎های سیاه‌وسفید جذابیت بصری بازی را به‌شدت کاهش داده است. البته ازنظر موسیقیایی برنامه وجه مثبتی دارد که حس آرامش را به بازیکن منتقل می‎کند.

مصرف گرایی

مابین هر مرحله در صورت اتصال دستگاه به اینترنت تبلیغاتی مشاهده می‌شود و همچنین هنگام درخواست ادامه بازی بعد از شکست در مراحل بازیکن ملزم به دیدن یک تبلیغ ویدئویی می‌شود.

حریم خصوصی

در صورت اجازه کاربر بازی به موقعیت مکانی، عکس‌ها، رسانه‌ها و فایل‌های موجود در دستگاه هوشمند بازیکن دسترسی پیدا می‌کند که هیچ‌یک برای انجام بازی مورداستفاده قرار نمی‎گیرند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 36
نسخه تست شده روی اندروید 1.18
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر FURYJAM
سال انتشار 2017