Counter Attack

thumbnail
۱۸ سال به بالا

رقابت آنلاین برای کشتن تروریست یا نیروهای ویژه

سال: 2016
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  این بازی با نگاه تروریستی به حامیان اسلام طراحی‌شده است و بسیاری از حملات در کشور مراکش صورت می‎گیرد. محتوای بازی در فضای تروریسم و جنگ بین خوب و بد دنیای واقعی طراحی‌شده است و به موضوعات نابودی مسلمانان و جنگ‎های آن‎ها اشاره دارد. بازار سیاه برای خریدوفروش اسلحه‌ی داخل بازی قرار دارد.
  در بخش مکالمه با نصب برنامه Discord امکان مکالمه با بازیکنان بدون هیچ فیلتر یا محدودیتی به وجود می‎آید.
  حرکت و نشانه‎گیری در بازی نیاز به‌دقت بالا و سرعت دارد تا پیش از تیر خوردن حریف نابود شود. گزینه‎های جانبی، شیوه‎های انجام بازی و تجهیزات متنوعی در منوی اصلی ارائه می‎شود که بدون منطق و ساختار مشخص طراحی‌شده است.
  تصاویر بازی با محیط‎های انتخابی مطابقت دارد و فضاسازی کشور‎های عراق و مراکش مانند ساختمان‎ها و طبیعت همچون دنیای واقعی شبیه‌سازی‌شده است.
  تیراندازی، مرگ، خون‎ریزی و پاشیده شدن خون بر روی صفحه، بمب‎گذاری و ... ازجمله موارد دائمی در تمام مراحل و چالش‏های این بازی است. بیشتر مأموریت‌ها در مناطق مسکونی صورت می‎گیرد و بدون هیچ توقفی جریان کشتار شخصیت‎ها ادامه دارد. فرم بدن و ظاهر تمام شخصیت‎های واقع‎گرایانه و بسیار طبیعی طراحی‌شده است که تأثیرگذاری بازی را افزایش می‎دهد. صداهای پس‎زمینه‎ای بازی باعث ایجاد تشویش و اضطراب می‎شود. بازیکنان به انواع سلاح گرم و سرد از نوع سلاح تک‌تیراندازی، پیستولی یا ساچمه‎ای دسترسی دارند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  داستان بازی از آنجایی آغاز می‎شود که تروریست‎ها در مناطق مختلف شناسایی‌شده‌اند و نیروی ویژه به دنبال نابودی آنها است. بازیکن با وارد شدن به بازی و انتخاب حالت به‌صورت تکی یا گروهی باید یکی از بخش‎های نیروهای دفاعی یا تروریسم را انتخاب کنند. حرکت در بازی در 360 درجه ممکن بوده و ابزار کشتار متنوعی در اختیار دارد که در بازار سیاه قابل خریدو‎فروش نیز است. بازیکنان می‎توانند با یکدیگر مکالمه آنلاین داشته باشند و سلاح‎های خود را شخصی‎سازی کنند. گرافیک، صداها و محتوای بازی تنها بر روی نابودی تروریست‎ها تأکید دارد که با ساختار واقع‎گرایانه‎ی خود به ایجاد حس تشویش و هیجان بالا در بازیکن کمک می‎کند. نوجوانان می‎توانند بدون محدودیت ساعت‎ها به کشتار شخصیت‎های انسانی داخل بازی بپردازند و حتی با دوستان خود تشکیل گروه دهند. سکه‎ها و الماس‎های داخل بازی نقش مهمی در پیشرفت و کسب سلاح‎های ویژه دارند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 1.1.92 iOS در تاریخ 97/04/11 بعد از 5 مبارزه نوشته‌شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  خرید سکه و الماس با پرداخت درون برنامه در بسته‎های متنوع 0.99 دلاری تا 99.99 دلاری به بازیکنان عرضه می‎شود. ویدیوهای تبلیغاتی برای افزایش سکه در اختیار قرار دارند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  انجام بازی تنها در صورت اتصال به اینترنت ممکن است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱.۹۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Seven Bulls Games
  سال انتشار ۲۰۱۶
  ارز رایگان