Covet Fashion

thumbnail
۱۳ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

جور کردن شکل‎های ظاهری متفاوت از میان دسته‎بندی‎های متنوع

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  برخی از پوشش‎های موجود در بازی ظاهر مناسبی ندارند. جهت نمایش لباس‎ها مدل خانمی در بازی قرار دارد که تنها با لباس زیر است و از نظر ظاهری لاغر و قد بلند است که می‎تواند موجب انتقال تصویر کلیشه‎ای از ظاهر متناسب باشد.
  بازی با ضربه زدن با انگشت بر صفحه‎ی بازی و بر روی گزینه‎ی مورد نظر انجام می‎شود. مأموریت‎های متفاوتی در بازی مثل جور کردن لباس جهت رفتن به مراسم شام وجود دارد که بازیکن با توجه به مأموریت پیش‎رو شکل‎های ظاهری متفاوتی را انتخاب می‎کند. جریان بازی گاهی دچار وقفه‎هایی می‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام اندروید بازی Covet Fashion – Dress Up Game است. این بازی با تم خرید و طراحی لباس است و هدف آن جور کردن شکل ظاهری از میان دسته‎بندی‎های متفاوت لباس، کفش و زیور‎آلات برای مناسبت‎های متفاوت مثل مراسم عروسی است. بازیکنان از طریق شکل‎های ظاهری به‎دست‎آمده امتیازاتی کسب می‎کنند که می‎توانند از آن‎ها برای از قفل بیرون درآوردن برخی آیتم‎های هر دسته‎بندی استفاده کنند. تمامی آیتم‎های ارائه‎شده در این بازی که شامل شلوار، پیراهن و … از برند‎های واقعی هستند. بازیکن می‎تواند در صورت تمایل از طریق پلتفرم بازی به وب‎سایت برند مورد نظر وارد شده و آیتم خود را با پرداخت هزینه خریداری کند که با توجه به موقعیت جغرافیایی کاربر این امکان می‎تواند غیرفعال باشد. بازیکنان می‎توانند دوستان خود را از طریق فیس‎بوک به بازی دعوت کنند. فیلم‎های تبلیغاتی بسیاری مرتبط با محتوای خرید و طراحی لباس در بازی قرار دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 20.04.402 iOS در تاریخ 99/03/13 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  تمامی تصاویر بازی به غیر از تصویر مدل‎ها از اجناس و شخصیت‎های واقعی عکس‎برداری شده‎ است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  جهت افزایش و ارتقای آیتم‎ها پرداخت حداقل مبلغ 2.79$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای انجام این بازی لازم است. بازی لینکی در فیس‎بوک دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲۰.۰۴.۴۰۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Crowdstar Inc
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان