Crazy Defense Heroes: Tower Defense Strategy Game

بررس متن: حامد داوری

12+

تقویت قوای دفاعی و ممانعت از عبور دشمنان با استفاده از مهارت تفکر استراتژیک

ناشر: Animoca Brands سال انتشار: 2019

Crazy Defense Heroes: Tower Defense Strategy Game

12+

تقویت قوای دفاعی و ممانعت از عبور دشمنان با استفاده از مهارت تفکر استراتژیک

ناشر: Animoca Brands

سال انتشار: 2019

بررس متن: حامد داوری

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
جلوگیری از عبور دشمن از خطوط دفاعی قلمروی خودی به استفاده‎ی مناسب از سربازان و تجهیزات جنگی نیاز دارد و مهارت تفکر استراتژیک بازیکن را به چالش می‎کشد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
مبنای بازی نبرد است و استفاده از تجهیزات نظامی مانند بمب، شمشیر و تیر‎و‎کمان بر خشونت بازی افزوده است. هیولا‎ها و حیواناتی با چهره‎های ترسناک نمایش داده می‎شود که اگر چه طراحی کارتونی دارند اما می‎توانند باعث ترس برخی بازیکنان شوند.
گفتار نامناسب
در مبارزات آنلاین امکان گفت‎و‎گو میان کاربران وجود دارد که امکان رد‎وبدل شدن هر کلمه‎ی در آن وجود دارد.
محتوای بزرگسالانه
برخی از شخصیت‎های زن بازی با اندام‌های کلیشه‌ای به تصویر کشیده شده‎اند و لباس‎های نامتعارفی به تن دارند.
سهولت استفاده
منوی بازی پیچیده است اما در اولین ورود چگونگی استفاده از تمام بخش‎های آن و نحوه‎ی نبرد به طور مرحله به مرحله به بازیکن آموزش داده می‎شود. قبل از شروع هر نبرد اطلاعاتی راجع به درصد سختی و زمان تقریبی به طول انجامیدن آن در اختیاز بازیکن گذاشته می‎شود.
آنچه والدین باید بدانند

بازیکن در این بازی باید با ایجاد چیدمان مناسبی از برج‎ها و افراد نظامی مانع از عبور دشمنان شود. بازیکن قبل از هر نبرد برج‎های نظامی و سربازی‎های خود را که در قالب تصاویر روی کارت هستند انتخاب می‎کند. هر کدام از کارت‎ها ویژگی‎های جنگی منحصر‎به‎فردی دارند و به طرز مخصوصی دشمن را از بین می‎برند. مانند پرتاب تیر، پرتاب بمب و ... . مسیر حرکت دشمن در بازی مشخص است و بازیکن باید در اطراف این مسیر تجهیزات و نیروی جنگی خود را قرار دهد و از عبور دشمنان به قلمروی خود جلوگیری کند. هرچه تعداد بیشتری از دشمنان از خط دفاعی عبور کنند انرژی بازیکن رو به کاهش گذاشته و در نهایت تمام می‎شود که خود به شکست او در نبرد منجر می‎شود. با امتیازاتی که با از بین رفتن دشمنان به دست می‎آید می‎توان برج‎های بیشتری ساخت یا آن‎ها را ارتقا داد. با رسیدن به سطح سه گزینه‎ی نبرد خود‎کار به بازی اضافه می‎شود و بازیکن می‎تواند با صرف امتیاز فقط نظاره‎گر بازی باشد. امکان رقابت با حریفان آنلاین در بازی وجود دارد که فضای گفت‎و‎گو نیز در آن فعال است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی Android 2.3.8 در تاریخ 99/08/03 نوشته شده است.

کیفیت

زاویه‎‎ی دید بازی از بالا است و بازیکن دید کلی به فضای بازی دارد. شخصیت‎های بسیار زیادی در بازی وجود دارند که هر یک ظاهری مخصوص به خود دارند. طراحی تمامی آن‎ها کارتونی است و به روش‎های متفاوتی مبارزه می‎کنند. موسیقی متن بازی هیجان‎انگیز است که کاملاً متناسب با جو و شرایط مبارزه‎ای آن است. در هنگام نبرد صداگذاری ضربه‎ی شمشیر‎ها و انفجار بمب‎ها به خوبی انجام شده است.

مصرف گرایی

بازی دارای خرید درون برنامه‎ای است.

حریم خصوصی

دسترسی به اینترنت برای انجام بازی لازم است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 135
نسخه تست شده روی اندروید 2.3.8
حداقل نیازمندی اندروید 4.4 یا بالاتر
حداقل نیازمندی iOS 12.0 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Animoca Brands
سال انتشار 2019