Critical Ops: Multiplayer FPS

thumbnail
۱۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

از بین بردن حریفان به صورت گروهی توسط انواع سلاح‎ها

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  امکان گفت‎و‎گو میان کاربران وجود دارد که اغلب گفت‎و‎‎گو‎‎ها در مورد در پیش گرفتن تاکتیک مناسب برای پیروزی در بازی است اما گاهی از فحش و کلمات جنسی نیز استفاده می‎شود.
  چگونگی بازی توسط متن‎هایی کوتاه در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد. در ابتدا بازیکنان اسلحه‌های ساده‌تری در اختیار دارند که به همراه سرعت بالای بازی پیروزی در نبرد‎ها را بسیار چالش‎برانگیز کرده است.
  تشخیص زمان حمله و عکس‎العمل سریع در مواجه با شرایط بحرانی موجب ارتقای مدل تفکر استراتژیک در بازیکنان خواهد شد. بازیکن با قرار‎گیری در گروه و اجتناب از اشتباهاتی که موجب باخت گروه می‎شود، مسئولیت‎پذیری را تمرین می‎کند.
  انواع تجهیزات جنگی مانند اسلحه‎های گوناگون، تصاویری با نمای نزدیک از برخورد گلوله به سر شخصیت‎ها، پخش شدن خون، منفجر شدن بمب و پرتاب شدن تمامی شخصیت‎های پیرامون آن در بازی وجود دارد. شخصیت‎ها در اثر اصابت گلوله از بین می‎روند و بدن بی‎جان آن‎ها برای مدتی روی زمین باقی می‎ماند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی اکشن در سبک تیراندازی و از زاویه‎ی دید اول شخص انجام می‎شود. بازیکن در نقش یکی از افراد گروه ویژه‎ی ضد تروریستی یا از اعضای گروه‎های تروریستی به ایفای نقش می‎پردازد که در هر دو حالت بازیکن به گروهی از کاربران دیگر به صورت آنلاین ملحق می‎شود. در تمامی مراحل بازی امکان گفت‎و‎گو میان اعضا وجود دارد همچنین بازیکن می‎تواند به همراه دوستان خود گروهی تشکیل داده و با گروه خود در نبرد‎ها شرکت کند. بازی حالت‎های متفاوتی مانند از بین بردن بیشترین تعداد شخصیت‎ها از گروه مقابل یا خنثی کردن بمب دارد که هر کدام نیاز به مهارت استراتژیک، تسلط بر کنترل انواع سلاح‎های موجود در بازی و دقت در تیراندازی بازیکن دارد. بازی ساختاری بسیار مشابه با بازی Counter Strike دارد و انواع سلاح‎ها مانند مسلسل، نارنجک، کلت و چاقو و همچنین صحنه‎های از بین رفتن شخصیت‎ها به وفور در آن نمایش داده می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی و وب‎سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.13.1 iOS در تاریخ 98/10/12 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  بازی با ایجاد فضای مبارزه‎ی سه‎بعدی با گرافیک بسیار بالا و صداگذاری متناسب با فضای جنگی باعث تداعی شدن فضای واقعی نبرد برای بازیکن شده است. عامل نمایش امتیازات کاربران سبب ایجاد رقابت میان بازیکنان می‎شود که خود هیجان بازی را بیشتر کرده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازیکنان با از بین برد افراد بیشتر تجهیزات و اسلحه‌های قوی‌تری به دست می‎آورند یا با پرداخت مبالغی متفاوت می‎توانند سلاح‎های متفاوتی را در اختیار داشته باشند یا برای اسلحه‎ی خود ظاهر‎های متفاوت در رنگ و طرح تهیه نمایند. تبلیغاتی نیز در بازی وجود دارد که برای حذف آن پرداخت مبلغی لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است و بازی لینکی در فیس‎بوک و توییتر دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱۳.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Critical Force Oy
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان