Crowd Bomber

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نشانه‎گیری و از بین بردن مردم توسط توپ جنگی

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  چگونگی انجام بازی ساده است اما نشانه‎گیری صحیح جهت کسب امتیاز بیشتر به عکس‎العمل به موقع از طرف بازیکن نیاز دارد. فیلم‎های تبلیغاتی در بازی نمایش داده می‎شود.
  محتوای اصلی بازی شلیک توپ و از بین بردن انسان‎ها است. انسان‎ها پس از برخورد توپ بدون نمایش خون یا جراحت روی زمین می‎افتند که گرافیک کارتونی بازی و طراحی بسیار کوچک شخصیت‎ها از نزدیک شدن بازیکن به محتوای خشن ارائه شده جلوگیری کرده ‎است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی، بازیکن مسئول کنترل یک توپ جنگی است. او با نشانه‎گیری و شلیک توپ مردم را بدون نمایش تصویری از جراحت یا خون از بین می‎برد و امتیاز کسب می‎کند. هدف‎گیری با لمس صفحه‎ی بازی و شلیک به صورت خودکار انجام می‎شود. اگرچه بازیکن تنها عهده‎دار هدف‎گیری است اما او برای بیشتر کردن میزان امتیازات دریافتی خود باید مکان‎هایی با جمعیت بیشتر را انتخاب کند و تمامی مردم را از بین ببرد. بازی هیچ هدف آموزشی ندارد و تنها برای سرگرمی ساخته شده ‎است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 6.1 iOS در تاریخ 5/04/99 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  تصویر پشت‎زمینه‎ی مراحل بازی متفاوت است. شخصیت‎ها در لباس‎های متفاوت مثل فضانورد و نظامی و در مقیاس بسیار کوچک طراحی شده‎اند. در بازی تنها صدای شلیک توپ شنیده می‎شود که همانند صدای ترکیدن حباب است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  جهت حذف تبلیغات بازی پرداخت مبلغ 3.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم نیست اما جهت نمایش برخی گزینه‎ها مانند تعداد توپ شلیک شده یا ارتقای توپ دسترسی به اینترنت نیاز است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۶.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Voodoo
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز رایگان