Cube Escape: case 23

بررس متن: پریا کنکاشور

15+

پیدا کردن سرنخ‌ها و حل معماها برای کشف راز یک قتل مرموز

ناشر: Rusty Lake سال انتشار: 2015

Cube Escape: case 23

15+

پیدا کردن سرنخ‌ها و حل معماها برای کشف راز یک قتل مرموز

ناشر: Rusty Lake

سال انتشار: 2015

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بازیکنان برای حل معماهای بازی از تفکر تحلیلی و حل مسئله استفاده می‎کنند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
داستان بازی در مکان قتل زنی به تصویر کشیده می‎شود که کارگاه به‌عنوان شخصیت بازیکن باید برای کشف قاتل نشانه‌هایی را در جنازه جست‎وجو کند. همانند نسخه‎های دیگر شبح سیاه و ترسناک در محتوای بازی وجود دارد و محیط رعب‎آوری برای بازی ایجادشده است. تغییر ناگهانی تصاویر در کنار شخصیت‎های بدون چهره‎ی یا بدون چشم نیز ازجمله ویژگی‎های ترسناک این بازی است. صداهای ناگهانی و بلند مجموعه نیز تأثیر بازی را دوچندان کرده است.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
اساس انجام این بازی بر پیدا کردن سرنخ‌ها و برقراری ارتباط بین آنها برای کشف معماها در محیطی است که داستان در آن روایت می‌شود. در این سری از بازی علاوه بر زمان‌بر بودن مراحل برای رسیدن به پایان بازی، پیچیدگی‎های بیشتری نیز در بین نشانه‎های ایجادشده است که کار بازیکنان برای رسیدن به راه‌حل را دشوار کرده است.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی قسمت پنجم از سری بازی‌های Rusty Lake است. محوریت داستان این مجموعه بازی‌ها در منطقه‌ای به نام Rusty Lake روایت می‌شود که در آن مردم به دلایلی حافظه خود را از دست می‌دهند. در این قسمت از بازی کارآگاهی برای کشف معمای قتل زنی به محل جرم می‌رود و متوجه اتفاقات عجیبی می‌شود. این بخش از بازی دارای چهار قسمت مختلف است و شامل مراحلی متعدد جهت کشف راز قتل می‎شود که به چندین ماه گذشته برمی‎گردد و درنهایت کارگاه با دنبال کردن سرنخ‌ها خود نیز تبدیل به یکی از اهالیRusty Lake می‌شود. همانند سایر شماره‎های این مجموعه در این بازی نیز تصاویر قتل و خون‎ریزی وجود دارد. برای سهولت انجام بازی بهتر است بازیکنان قسمت‌های قبل این مجموعه بازی‌ها را نیز انجام داده باشند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 2.1.1 Android در تاریخ 97/11/09 نوشته‌شده است.

کیفیت

تصاویر نقاشی مانند با کیفیت خوبی طراحی‌شده‌اند و از رنگ‎های متنوع و کدری برای طراحی تصاویر استفاده‌شده است. موسیقی در بازی در نظر نگرفته شده است ولی صدای حرکت اجسام و ظهور ناگهانی شخصیت‎ها از هماهنگی بالایی با محیط و محتوای بازی برخوردار است. نزدیکی تصاویر به دنیای واقعی باعث تأثیرگذاری بیشتر بازی بر روی مخاطبین می‎شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 23
نسخه تست شده روی اندروید 2.1.1
حداقل نیازمندی اندروید ۲.۳ یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Rusty Lake
سال انتشار 2015