Cube Escape: Theatre

بررس متن: پریا کنکاشور

15+

پیدا کردن سرنخ‌ها و حل معماها برای به یادآوری گذشته

ناشر: Rusty Lake سال انتشار: 2016

Cube Escape: Theatre

15+

پیدا کردن سرنخ‌ها و حل معماها برای به یادآوری گذشته

ناشر: Rusty Lake

سال انتشار: 2016

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بازیکنان برای حل معمای نمایش داده‌شده از تفکر تحلیلی و حل مسئله استفاده می‎کنند. دشواری چالش‎های بازی باعث افزایش پیچیدگی معماها شده و عاملی برای استفاده از خلاقیت است.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
در این قسمت از بازی اتفاقات خشونت‌آمیزی به نمایش گذاشته می‌شود، صحنه‌هایی از قبیل خودکشی، درست کردن نوشیدنی با خون و خوردن آن، همچنین پیدا شدن جنین سقط شده در چاه و راویانی که روی صحنه تئاتر روایت به داستان می‌پردازند چهره‌های ترسناک همراه با تن صدای خشن و ماسک دارند.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
طی بازی در بخش‌هایی بازیکن ملزم به درست کردن نوشیدنی‌های الکی می‌شود و قسمتی از داستان در محیط بار اجرا می‌شود.
سهولت استفاده
سازوکار بازی ساختار پیچیده‌ای ندارد، اما آنچه در این بازی چالش‌برانگیز است حل کردن معماها و کشف رابطه بین سرنخ‌ها است. بازیکن می‌تواند با پیدا کردن هر نشانه و لمس آن ، نشانه را ذخیره کند و یا آن را با سایر نشانه‌ها ترکیب کرده و سرنخ تازه‌ای به دست آورد اما پیدا کردن نشانه‌ها و ارتباط برقرار کردن بین آنها در این قسمت از بازی بسیار پیچیده است و نیاز به تمرین و صرف زمان دارد.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی قسمت نهم از سری بازی‌های Rusty Lake است محوریت داستان این مجموعه بازی‌ها در منطقه‌ای به نام Rusty Lake روایت می‌شود که در آن مردم به دلایلی حافظه خود را از دست می‌دهند. در این قسمت از بازی شخصیت اصلی (کارآگاه) به زمان گذشته برگشته و به دنبال پیدا کردن حافظه و گذشته خود است. در این قسمت محتوای در یک تئاتر روایت می‌شود و بازیکن می‌بایست با دیدن شش اجرای تئاتر از گذشته و گشتن بین اتاق‌های مختلف و پیدا کردن سرنخ‌ها و صحبت با افراد موجود در بازی اطلاعاتی را به دست آورد تا به کمک آنها معماها را حل کند و بازی را به سرانجام برساند. تصاویر خون‎ریزی، خودکشی کردن، نوشیدن خون و چهره‎های خشن و عجیب ازجمله بخش‎های تأثیرگذار و ترسناک این بازی است که ممکن است در برخورد اول برای کودکان کم سن و حتی نوجوانان بسیار آزاردهنده و آسیب‎زننده باشد. در این قسمت نشانه‌هایی از شخصیت‎های قسمت‌های قبلی بازی دیده می‌شود که برای سهولت انجام بازی بهتر است قسمت‌های گذشته‌ی بازی نیز توسط بازیکن کامل شده باشند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 2.0.1 Android در تاریخ 97/11/05 نوشته‌شده است.

کیفیت

تصاویر و همچنین صداهای موجود در بازی از کیفیت مناسبی برخوردارند توجه به جزئیات محیط و همچنین نزدیک بودن تصویر کشیده شده به نمونه‌های واقعی باعث جذابیت بازی برای بازیکن می‌شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 27
نسخه تست شده روی اندروید 2.0.1
حداقل نیازمندی اندروید ۲.۳ یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Rusty Lake
سال انتشار 2016