Cube Surfer!

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

هدایت شخصیت و گذر از موانع برای کسب امتیاز

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  ساز‎‎و‎کار بازی بسیار ساده و درک آن برای بازیکنان تازه‎کار نیز به صرف زمان زیادی نیاز ندارد. مسیر و موانع بازی در مراحل متفاوت تغییر می‎کند که موجب مهیج‎تر شدن فضای بازی شده ‎است. فیلم‎های تبلیغاتی در جریان بازی وجود دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی شخصیت بر روی مکعبی رنگی قرار گرفته ‎است و بازیکن با رعایت زمان‎بندی مناسب و ضربه زدن با انگشت روی صفحه‎ی بازی شخصیت خود را کنترل می‎کند. هنگامی‎که شخصیت در مسیر مکعب‎هایی با رنگ مشابه مکعب خود قرار بگیرد مکعب‎ها بر روی یکدیگر جمع می‎شوند. هر چه تعداد مکعب‎هایی که شخصیت روی آن‎ها ایستاده است بیشتر باشد امتیاز بالاتری را برای او به ارمغان خواهد آورد اما در صورت برخورد با موانع و سقوط از مکعب‎ها مرحله از ابتدا آغاز می‎شود. بازی محتوای آموزشی قابل ارائه ندارد اما انجام آن به تمرکز بازیکن نیاز دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 2.1.5 iOS و در تاریخ 99/04/13 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  تصویر پس‎‎زمینه‎ی بازی در مرحل متفاوت تغییر خواهد کرد. تصویر‎سازی بازی با طراحی المان‎هایی چون برج‎های بلند، به گونه‎ای است که گویا بازی در ارتفاع خیلی بالا انجام می‎شود که به همراه طراحی باریک مسیر بازی حس هیجان را به بازیکن منتقل می‎کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  فیلم‎های تبلیغاتی در جریان بازی قرار دارد که برای حذف آنها پرداخت مبلغ 3.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  انجام بازی نیاز به دسترسی به اینترنت ندارد اما بازیکن می‎تواند با اتصال به اینترنت و تماشای فیلم‎های تبلیغاتی، میزان امتیازات خود را افزایش دهد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۱.۵
  واحد پول رایگان
  ناشر Voodoo
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز رایگان