Cure Hunters

بررس متن: پریا کنکاشور

6+

نجات زمین از راه نابود کردن ویروس‌های کشنده‌

ناشر: Lucky Kat Studios سال انتشار: 2019

Cure Hunters

6+

نجات زمین از راه نابود کردن ویروس‌های کشنده‌

ناشر: Lucky Kat Studios

سال انتشار: 2019

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
این بازی صحنه‌های زخمی شدن یا خونریزی‌های شدید ندارد اما در حین مبارزه با ویروس‌ها درصورتی‌که شخصیت بازیکن شش بار زخمی شود، بی‌هوش شده و بازی از ابتدا آغاز می‎شود. استفاده از اسلحه برای پاک‌سازی منطقه می‌تواند برای کودکان حساس ناخوشایند باشد.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
هیچ‌گونه پیچیدگی در جریان بازی دیده نمی‌شود. بازیکن می‌بایست به‌وسیله تفنگ پاک‌سازی به سمت ویروس‌ها و جانوران شلیک کند و آنها را از بین ببرد. نحوه‎ی استفاده از کلیدهای حرکتی و همچنین شلیک کردن در ابتدای بازی توضیح داده می‌شود.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی روایتی از سال ۲۰۷۸ میلادی است که زمین در اثر برخورد با شهاب‌سنگی مورد حمله‎ی ویروس‎های مهلک و خطرناکی قرار گرفته است و ویروس‎اه به‌ سرعت در حال انتشارند. مسئولین گروهی درمانگر تشکیل داده‎اند تا به قسمت‌های آسیب‌دیده‎ی زمین بروند و این ویروس‌ها را پاک‌سازی کنند. بازیکن در جایگاه یکی از نجات‌دهندگان زمین‌ ایفای نقش می‎کند. ویروس‌ها به شکل کرم، حشرات و موجودات عجیب و فانتزی طراحی شده‎اند و بازیکن با کمک تفنگ پاک‌سازی آنها را از بین می‎برد. با پاک‎سازی کامل مرحله به پایان می‎رسد. درصورتی‌که بازیکن موفق به یافتن تمام ویروس‌ها نشود، فلش‌هایی جهت راهنمایی به سمت مکان ویروس‌های باقی‌مانده نمایان می‌شوند. بازیکن شش شانس برای ادامه بازی بعد از اصابت با ویروس‌ها دارد. تصاویر بازی مشابه بازی‌های قدیمی سگا و میکرو ساخته‌شده‌اند. بازی دارای مراحل با تصاویر پس‌زمینه‌ای متفاوت است و در بین مراحل ویروس‌های جدیدی به بازی افزوده می‌شوند. این بازی قابلیت ذخیره‌سازی مراحل را ندارد و بعد از ورود مجدد به آن بازیکن می‌بایست از مرحله اول شروع کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.2.9 Android در تاریخ ۹۸/0۴/۲۷ نوشته‌شده است.

کیفیت

تصاویری به سبک بازی‌های قدیمی ویدیوی مانند میکرو و سگا طراحی‌شده‌اند که این برای کودکان نسل امروز (که به تصاویر با کیفیت‌های hd عادت کرده‌اند) عجیب خواهد بود. موسیقی در نظر گرفته‌شده برای متن بازی نیز همانند سبک قدیمی بازی است و با محتوای ماجراجویانه و کودکانه‎ی بازی همخوانی دارد. ویروس‌ها و موجودات خطرناک از تنوع خوبی برخوردارند.

مصرف گرایی

درصورتی‌که در حین بازی دستگاه به اینترنت متصل باشد، تبلیغاتی در بین مراحل نمایش داده می‌شود. همچنین تبلیغات ویدیویی برای کمک به بازیکن در جریان بازی وجود دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 50
نسخه تست شده روی اندروید 1.2.9
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۲ و بالاتر
حداقل نیازمندی iOS ۸.۰ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Lucky Kat Studios
سال انتشار 2019