Cutie Cubies

بررس متن: گلاره اسلامی

10+

طراحی فضایی جدید با استفاده از مکعب‌ها و ترکیب آنها برای رسیدن به اجسام جدید

ناشر: Interactive Moolt سال انتشار: 2018

Cutie Cubies

10+

طراحی فضایی جدید با استفاده از مکعب‌ها و ترکیب آنها برای رسیدن به اجسام جدید

ناشر: Interactive Moolt

سال انتشار: 2018

بررس متن: گلاره اسلامی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
شخصیت‎های کارتونی و ساخت سرزمینشان برای کودکان حس آشنای بازی با اسباب‎بازی‎های فیزیکی و ایجاد دنیای جادویی را دارد.
محتوای آموزشی
محور اصلی این بازی بر روی خلاقیت، طراحی سرزمین، شخصیت‎ها و آزادی عمل بالا قرار دارد و به بازیکنان کمک می‎کند تا خارج از محدوده‎ی ذهنی خود قدم بگذارند و به تصورات فانتزی خود جامه عمل بپوشانند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازی به‌محض نصب قابل‌استفاده است و یک راهنمای اولیه برای بازیکنان پخش می‌شود و سپس قابلیت طراحی بر اساس سلیقه شخصی فراهم می‎شود. ناآشنا بودن با ابزار ارائه‌شده ممکن است در ابتدا حس مبهمی را ایجاد کند، اما با صرف وقت بیشتر می‌تواند به کاربردشان آگاهی پیدا کرد. بازی ممکن است برای بازیکنان کم سن‎و‎سال سخت‌تر باشد و نیاز به مداخله‌ی والدین داشته باشند. کودکان نیازی به فهم زبان انگلیسی ندارند و تمام محتوای بازی مبتنی بر تصویر است.
آنچه والدین باید بدانند

برنامه Cutie Cubies داستان مجموعه‌ای از مکعب‌های رنگی و متنوع است که می‌خواهند برای خود شهر جدیدی بسازند. ساختار بازی و نوع نگاه به محتوا شباهت بسیار زیادی به مجموعه بازی‎های Minecraft دارد با این تفاوت که بازی از نظر محتوایی و گرافیکی با روحیات و دنیای کودکان کم‎سن هم‎خوانی بالایی دارد. کودک می‌تواند با استفاده از شکل‎های که بازی در دسترس او قرار می‌دهد، فضای موردنظر را به هر شکلی که می‌خواهد طراحی کند. از ترکیب مکعب‌ها شکل‎ها و شخصیت‎های جدید ازجمله ساختمان، گیاهان و ... به وجود می‌آیند و از ترکیب این شکل‎ها، چیزهای جدیدتری ساخته می‌شوند. شهر کم‌کم بزرگ‌تر و پیچیده‌تر می‌شود. با پیش رفتن در بازی قفل شکل‎ها باز می‌شود و گزینه‌های بیشتری در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. بازی مبتنی بر پرورش حس خلاقیت کودکان قرار دارد و می‌تواند برای کودکانی که به پازل‌ها و طراحی علاقه دارند بسیار سرگرم‌کننده و جالب باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‏شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر اساس نسخه‌ی 1.181114 Android و بعد از یک ساعت بازی، در تاریخ 97/09/17 نوشته‌شده است.

کیفیت

گرافیک سه ‎بعدی، پیکسلی و مربع شکل برنامه با پیچیدگی‎های ظاهری و تنوع بالایی همراه است. رنگ‌های استفاده‌شده در طراحی تصاویر شاد، متنوع، رنگارنگ و روشن‎اند. موسیقی پس‎زمینه آرامش‌بخش است و هیجان مضاعفی را در کودکان ایجاد نمی‎کند. خط داستانی و شخصیت‎های بازی با خلاقیت بازیکنان شکل می‎گیرد.

مصرف گرایی

برای دسترسی پیدا کردن به سرزمین‎های جدید باید هزینه‎ی جداگانه پرداخت شود که هر یک به قیمت 2.99 دلار ارائه می‎شوند. دنیای جدید و حالت آموزشی بازی نیز با هزینه‎ی متفاوت باز می‎شوند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 95
نسخه تست شده روی اندروید 1.181114
حداقل نیازمندی اندروید 4.1 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Interactive Moolt
سال انتشار 2018