D-Day World War 2 Battle: WW2 Shooting Game 3D

بررس متن: پریا کنکاشور

16+

کشتن دشمنان در جنگ‎ جهانی دوم در نقش سرباز

ناشر: Torque Gamers سال انتشار: 2019

D-Day World War 2 Battle: WW2 Shooting Game 3D

16+

کشتن دشمنان در جنگ‎ جهانی دوم در نقش سرباز

ناشر: Torque Gamers

سال انتشار: 2019

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بازیکن باید با نشانه‌گیری صحیح به سمت دشمنان به آنها شلیک کند. نشانه‌گیری گاهاً در حین دویدن و حرکت اتفاق میافتد این ویژگی باعث افزایش دقت در نشانه‌گیری خواهد شد.
محتوای بومی و فرهنگی
بازیکن نقش سرباز فرانسوی در جبهه متفقین در جنگ جهانی دوم را ایفا می‎کند. این اطلاعات فقط در حین شروع بازی نمایش داده می‎شوند و در طی بازی اشاره‎ای به آن نمی‎شود.
ترس و خشونت
به علت حضور در محیط جنگی صدای گلوله‌ها و هلیکوپترهای دشمن دائماً به گوش می‎آید. شخصیت بازیکن بعد از زخمی شدن و مردن روی زمین قرار می‎گیرد اما خونریزی و جراحتی در او دیده نمی‌شود. سرباز هرلحظه در خطر است و امکان اصابت تیر از هر طرف ممکن است. سربازان حریف چهره قابل تشخیصی ندارند و چهره آنها با کلاه‌های نظامی پوشیده شده است. سرباز بعد از جراحت و کاهش درصد سلامتی در حین دویدن آه میکشد که این ناراحت کننده و ناخوشایند است.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
کنترل و هدایت سرباز بر عهده بازیکن است او می‎تواند به وسیله دکمه‌ای سرباز را وادار به نشستن، پریدن، دویدن، پناه‌گرفتن و راه رفتن کند. همچنین دکمه‌هایی برای بکار بردن اسلحه‌های مختلف در صفحه قرار دارد که استفاده از آنها نیز بسیار ساده خواهد بود و دستورالعمل هر یک نیز زیر آن درج شده است. اما داشتن سرعت عمل کافی برای کشتن سربازان دشمن و سنگرگرفتن در برابر آنها چالشی است که به مرور و با افزایش تعداد دشمنان دشوارتر می‎شود.
آنچه والدین باید بدانند

بازیکن در این بازی جنگی در نقش جنگجوی جنگ جهانی دوم قرار دارد. سرباز تحت کنترل نوجوان می‌تواند پناه بگیرد، با اسلحه‌ی مختلف تیراندازی کند، بدود، روی دشمنان متمرکز شود و شبیه‎سازی تمام‌ فعالیت‎های سرباز واقعی را انجام دهد تا در نهایت مأموریت‌هایش را به سرانجام برساند. در ابتدای هر مرحله مأموریتی به بازیکن داده می‌شود و تعداد شانس محدودی برای انجام مأموریت وجود دارد. در هر صحنه شخصیت باید با در نظر گرفتن دشمنان در کمین و خندق‌های داخل مسیر، راه سالم برای رسیدن به نورهای مشخص را پیدا کند. فضای جنگی، صدای شلیک گلوله و همچنین تصاویر جنگ زده محیط باعث ایجاد ترس می‎شوند. جریان بازی پیچیدگی نداشته و تنوع فقط در تصاویر زمینه‎ای است که در جرئیات با هم متفاوت‎اند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی 1.2 Android در تاریخ ۹۸/0۹/0۹ نوشته‌شده است.

کیفیت

کیفیت تصاویر و صداها بالا است و قابلیت دید و حرکت ۳۶۰ درجه برای بازیکن قرار داده‌شده است اما حرکت سرباز در حالت عادی بسیار کند است و باید روی حالت دویدن قرار بگیرد. محل جاگیری دشمنان مشخص نیست و از هرجایی امکان زخمی شدن وجود دارد. ساختار سه بعدی بازی و همچنین صداهای زنده و نزدیک به واقعیت باعث ایجاد هیجان در این بازی می‌شوند.

مصرف گرایی

تبلیغات ویدیویی در طی مراحل و در صورت اتصال به اینترنت دیده می‌شود.

حریم خصوصی

در ابتدای بازی تأییدی مبنی بر پذیرفتن قوانین حریم خصوصی از بازیکن گرفته می‌شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 68
نسخه تست شده روی اندروید 1.2
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Torque Gamers
سال انتشار 2019