Dancing Line

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

بازی ساده و پر چالش تغییر جهت توپ با مراحل متنوع

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی یک قانون حفظ خط و جلوگیری از برخورد با مانع دارد و در این بین موانع به‌صورت از پیش تعیین‌شده و ناگهانی ظاهر می‎شوند که موجب افزایش سختی بازی می‎گردد. آموزش کوتاهی در ابتدای برنامه برای تمرین قانون ساده بازی داده می‎شود ولی برای به دست آوردن مهارت، بازیکنان باید زمان بیشتری را برای برنامه صرف کنند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  اهمیت این بازی در سرعت عکس‎العمل است و با گذر از هر پیچ به‌مرور سخت‎تر می‎شود. با ضربه زدن روی صفحه جهت حرکت خط تغییر می‎کند و باید تلاش شود تا خط در مسیر زیگزاگی حرکت کند و در این مسیر به مانعی برخورد نکن و همچنین بتواند جوایز داخل مسیر را به دست بیاورد. مراحل بازی در 16 مجموعه 10تایی قرار دارد و برای دسترسی برخی نیاز به پرداخت سکه داخل بازی است که به‌سختی افزایش می‎یابد و نیاز به خرید با پول واقعی دارد. شانس تکرار بازی در هر مرحله به تعداد مربع بالا صفحه بستگی دارد (این مربع‎ها با گذر زمان بازیابی می‎شود). همچنین بازی امکان تغییر نوع خط حرکتی را به بازیکن می‎دهد و متنوع کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، می‎توان بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کرد. این بررسی بر مبنای نسخه 2.0.5 iOS در تاریخ 96/09/05 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  هیجان بازی به علت ناگهانی ظاهر شدن موانع بالا می‎رود و تنوع ظاهری مراحل بسیار بالا است. موسیقی متن شاد و با ریتم یکنواخت اجرا می‎شود و همچنین گرافیک بازی شامل انواع رنگ‎های شاد و همراه با موضوعات مختلف است. هر مجموعه به‌نوعی داستانی را بیان می‎کند که تا حدودی عنوان آن موضوع را مشخص می‎کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  همچنین برای خرید مربع و سکه می‎توان از خرید درون برنامه استفاده کرد، یا ویدیوی تبلیغاتی مشاهده کرد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی لینک ارتباطی با Spotify, Youtube, iTunes, Instagram و Facebook دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۲.۰.۵
  واحد پول رایگان
  ناشر Cheetah Mobile Technology
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان