Dancing Road: Color Ball Run!

thumbnail
۵ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

هدایت توپ رنگی در مسیر بازی به همراه موسیقی

سال: 2019
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی کنترل خوبی دارد و انجام آن حتی برای بازیکنان تازه‎کار ساده است. فیلم‎های تبلیغاتی در بازی وجود دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکن با ضربه زدن با انگشت روی صفحه‎ی بازی هدایت توپی رنگی را به عهده دارد. توپ‎های رنگی دیگر در مسیر هر مرحله قرار دارند و وظیفه بازیکن قرار دادن توپ بازی در مسیر توپ‎هایی با رنگ مشابه آن، در مسیر بازی است. رنگ توپ در هر مرحله بارها تغییر می‎کند که قرار دادن توپ در مسیر صحیح به عکس‎العمل سریع بازیکن و مهارت تشخیص رنگ او نیاز دارد. در مراحل بازی موسیقی‎های متفاوتی با ریتم سریع پخش می‎شود. بازیکن می‎تواند از امتیازات کسب کرده جهت در اختیار داشتن موسیقی‎های متنوع استفاده کند. اگرچه بازی محتوای آموزشی ندارد اما فضاسازی مهیج بازی به همراه پخش موسیقی‎های متنوع می‎تواند برای برخی کودکان جذاب باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.5.8 iOS در تاریخ 99/04/11 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  اغلب محیط بازی تاریک است. توپ‎ها و مسیر بازی با رنگ‎هایی با درخشش بالا تصویر‎سازی شده‎اند. تنوع موسیقی‎های بازی موجب ایجاد تجربه‏ی بهتری از بازی برای بازیکن شده ‎است. با توجه به تکیه‏ی بازی بر موسیقی، استفاده از هدفون برای انجام بازی توصیه شده‎ است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تعداد محدودی از موسیقی‌ها به صورت رایگان در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد و برای دسترسی کامل به مجموعه موسیقی‌ها پرداخت مبلغ 6.49$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  نیازی به دسترسی به اینترنت برای انجام این بازی نیست اما بازیکن می‎تواند با اتصال به اینترنت و تماشای فیلم‎های تبلیغاتی در جریان بازی، مقدار امتیازات خود را افزایش دهد. بازیکن می‎تواند لینک بازی را از طریق پیامک یا دیگر شبکه‎های پیام‎رسان برای دوستان خود بفرستد و آن‎ها را به بازی دعوت کند. بازی لینکی در فیس‎بوک دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۵.۸
  واحد پول رایگان
  ناشر Amanotes Pte Ltd
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان