Danse Macabre: Deadly Deception - A Mystery Hidden Object Game

thumbnail
۱۱ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حل پازل با یافتن اشیای مخفی برای کشف راز قتل در نقش یک کارآگاه

سال: 2016
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  تجربه‌ی پیروزی و شکست در حل معما‎ها و محیط مملو از راز بازی، می‌تواند در جهان کودکی معنادار باشد. بازیکن می‎تواند در نقش کارآگاهی خصوصی در بازی ایفای تقش کند و همانند بازی شغلی در نقش خود ظاهر شود.
  بازی تنها با ضربه زدن با انگشت بازیکن بر صفحه بازی، انجام می‎شود. شرح مأموریت‎ها در قالب متن‎های کوتاه در اختیار بازیکن قرار داده شده است. ساختار برخی از معماها پیچیده است و نیاز به دقت بالای بازیکن دارد. تمامی متن‎ها و مکالمات میان شخصیت‎ها به زبان انگلیسی است که با توجه به وسیع بودن گستره‌ی کلمات استفاده شده نیازمند آشنایی بیشتر بازیکنان به زبان انگلیسی است.
  حل پازل‎ها موجب بهبود مهارت‌های تفکر تحلیلی و تفکر حل مسئله در بازیکنان می‎شود و همچنین یافتن اشیا نیازمند قدرت تمرکز بالای بازیکن است.
  داستان رمزآلود بازی و همچنین نمایش تصاویری چون بدن بیجان دختر کشته شده می‎تواند موجب انتقال حس هیجان مضاعف و ترس به بازیکنان شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام نسخه‌ی اندروید این بازی Danse Macabre: Deadly Deception است. بازی در تم داستانی و رازآلود قرار می‌گیرد. در ابتدای داستان دختری به طرز مشکوکی کشته می‎شود و بازیکن در نقش یک کارآگاه خصوصی با یافتن اشیای مخفی شده در مراحل، سرنخ‎هایی به دست می‎آورد و همچنین با حل پازل‎های موجود در جریان بازی سعی در کشف راز قتل دختر دارد. نکته‎های کمکی در بازی قرار دارد که می‎تواند کمک خوبی جهت یافتن اشیا و حل پازل‎ها باشد. در محیط پر رمزوراز بازی حل کردن هر یک از معماها در گرو حل کردن معمایی دیگر است که این می‎تواند مهارت‌های تفکر تحلیلی و حل مسئله کودکان و نوجوانان را به چالش ‎کشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.0.2 iOS در تاریخ 98/12/15 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  داستان بازی با بهره‎گیری از مکالمات و صحنه‌پردازی مناسب به خوبی حس و فضای بازی را به بازیکن منتقل می‌کند. اشیای استفاده شده در بازی با رعایت جزییات طراحی شده‎اند و موسیقی بازی متناسب با داستان مرموز آن است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای دسترسی به نسخه‌ی کامل بازی پرداخت مبلغ 6.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  صفحه‌ای با نام این بازی در فیس‌بوک وجود دارد که بازیکن می‎تواند در آن عضو شود. دسترسی به اینترنت برای انجام این بازی لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Big Fish Games, Inc
  سال انتشار ۲۰۱۶
  ارز رایگان