Dark Parables: Goldilocks and Fallen Star

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حل پازل یافتن اشیا در نقش کارآگاه در محیطی افسانه‎ای

  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  تجربه‌ی پیروزی و شکست در حل پازل‎ها و یافتن اشیا برای کشف رازها در محیط رمزآلود بازی می‎تواند در جهان کودکی معنادار باشد. بازیکن می‎تواند در نقش یک کارآگاه در جریان بازی ایفای نقش می‎کند و می‎تواند همچون بازی شغلی در نقش خود ظاهر شود.
  برخی از شخصیت‎های زن بازی مانند ملکه در برخی از مواقع در جریان بازی از پوشش مناسبی برخوردار نیستند.
  درک سازوکار بازی ساده و تنها با ضربه زدن با انگشت بازیکن بر صفحه، انجام می‎شود. بازی سه درجه دشواری دارد که در درجه‌ی دشواری بالا، ساختار معماها پیچیده و نیازمند صرف زمان بیشتر بازیکن جهت حل هر یک از آنها است. شرح ماموریت‎ها و آموزش‎ها به زبان انگلیسی است و برای درک بهتر بازی تسلط بیشتر بازیکنان به این زبان لازم است.
  یافتن اشیا که در مراحل مختلف قرار گرفته‎اند نیازمند تمرکز بالای بازیکن در محیط بازی است و همچنین حل پازل‎ها و استفاده مناسب از آنها موجب تقویت توانایی حل مسئله و تفکر تحلیلی در بازیکنان خواهد شد.
  فضا و موسیقی مرموز بازی و همچنین نمایش تصاویر حیوانات غول‎پیکر می‎تواند موجب انتقال حس ترس به بازیکنان شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازی در محیط افسانه‎ای و با تم تخیلی است که در آن بازیکن در نقش یک کارآگاه با یافتن اشیا و استفاده‌ی صحیح از آن‌ها برای حل پازل‎های متفاوتی چون خاموش کردن آتش و باز کردن صندوقچه‎ای قدیمی، سعی در کشف رازی مرموز دارد. اساس بازی مبتنی بر حل پازل‎ها و یافتن اشیا است که می‎تواند تفکر تحلیلی و مهارت حل مسئله را در کودکان و نوجوانان به چالش بکشد. نکته‎های کمکی نیز در بازی قرار دارند که کمک خوبی جهت حل پازل‎ها به شمار می‎آیند. انواع حیوانات غول آسا همچون عنکبوت و سگ‎های بزرگ روبات مانند در جریان بازی وجود دارند که می‎تواند موجب ترس برخی کودکان شوند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 99/01/16 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  نوع پازل‎ها و اشیای استفاده شده در بازی همچون ماسک‎های مربوط به ملکه و سمبل الهه‎های گوناگون غالباً تم افسانه‎ای دارند. تصاویر و داستان پردازی از کیفیت متوسطی برخوردارند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای دسترسی به نسخه کامل بازی پرداخت مبلغ 6.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است. صفحه‌ای با نا این بازی در فیس‌بوک وجود دارد که بازیکن می‌تواند در آن عضو شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS نامشخص
  واحد پول رایگان
  ناشر Big Fish Games, Inc
  ارز رایگان