Darts of Fury

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

پرتاب دارت و رقابت با حریفان آنلاین

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  درک ساز‎وکار بازی ساده است و تنها با کشیدن انگشت روی صفحه‎ی بازی و در جهت مورد نظر انجام می‎شود. هر بخش از سیبل امتیاز خاص خود را دارد و پرتاب دقیق به نقاطی که امتیاز بالاتری دارند به دقت و تسلط بالای بازیکن نیاز دارد. بخشی در بازی مخصوص تمرین وجود دارد که بازیکن می‎تواند با قرار گرفتن در آن مهارت‎ خود را در پرتاب دارت افزایش دهد. فیلم‎های تبلیغاتی برای بیشتر کردن امتیازات در بازی وجود دارد.
  در رقابت با حریفان آنلاین امتیازات بسیار نزدیک به هم پیش می‎رود و پرتاب هر دارت در نتیجه‎ی برد یا باخت بازیکن تأثیر دارد که حس هیجان زیادی را به بازیکن منتقل کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  پرتاب کردن دارت به سیبل و کسب امتیاز برای شکست حریفان آنلاین هدف این بازی است. بازی شروع جذابی دارد و با استفاده از شبیه‎سازی آن به محیط مسابقه حس هیجان را به بازیکن منتقل می‎کند. در هر مرحله بازیکن در مقابل حریفان آنلاین قرار می‎گیرد و با شکست آن‎ها امتیازاتی کسب می‎کند. امتیازات باعث بالا رفتن سطح او و رویارویی با حریفان قوی‎تر می‎شود. هر سطح از بازی قوانین خاص خود را دارد که در شروع برای بازیکن توضیح داده می‎شود. اگرچه بازی روند تکراری دارد اما حضور حریفان آنلاین با سطح توانایی‎های متفاوت مانع از یکنواختی آن شده است و همچنین بازیکنان می‎توانند از طریق حساب کاربری گوگل یا فیس‎بوک با دوستان خود رقابت کنند. امکان گفت‎و‎گو در بازی تنها توسط جملات پیش‎فرض مانند تلاش خوبی بود یا متشکرم، وجود دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎‎ی 3.1.0705 iOS و در تاریخ 99/05/6 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  محتوای بازی ساده و تنها پرتاب دارت برای کسب امتیاز است اما طراحی مراحل بازی مشابه به سالن مسابقه است که باعث تجربه‎ی هیجان زیادی می‎شود. در ابتدای هر رقابت نورهای زیادی به همراه صدای تشویق تماشاچیان وجود دارد و سپس سیبل بزرگی به همراه نور‎هایی با رنگ تند و نام بازیکن و حریف نمایش داده می‎شود. بازیکن می‎تواند شکل ظاهری دارت خود را نیز شخصی‎سازی کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای خرید درون برنامه و در اختیار داشتن امکاناتی مثل دارت‎هایی با شکل‎های ظاهری نایاب پرداخت حداقل 1.39$ لازم است. تبلیغاتی در جریان بازی وجود دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی به صورت آنلاین اجرا می‎شود. بازیکن توسط حساب کاربری فیس‎بوک یا گوگل خود می‎تواند دوستانش را به انجام بازی دعوت کند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۳.۱.۰۷۰۵
  واحد پول رایگان
  ناشر Yakuto Limited
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان