DATA WING

بررس متن: پریا کنکاشور

7+

کنترل موشک نئونی در فضایی عجیب برای کمک به سفینه مادر

ناشر: Dan Vogt سال انتشار: 2017

DATA WING

7+

کنترل موشک نئونی در فضایی عجیب برای کمک به سفینه مادر

ناشر: Dan Vogt

سال انتشار: 2017

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
نحوه‌ی انجام بازی ساده است و صرفاً باید حرکت جسم را کنترل کرد و آن را به چپ و راست هدایت کرد اما به دلیل نداشتن هیچ‌گونه دستورالعمل آغازین، ممکن است شروع بازی برای بازیکن چالش‌برانگیز باشد. کار با برنامه اگرچه چالشی به نظر می‎آید ولی به‌مرور به‌راحتی می‎توان به هماهنگی لازم برای کنترل بهتر موشک دست پیدا کرد.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی از انواع بازی‎های حرکت در مسیرهای مارپیچی و پرپیچ‎وخم است که به‌صورت مسابقه‎ای به تصویر کشیده شده است. طراحی بازی به‌نوعی فضایی شبیه به خلأ را برای بازیکنان تداعی می‌کند که همین امر کنترل جسم را برای بازیکن سخت و البته چالشی می‌کند. در هر بخش یک شکلک مشخص با بازیکن به زبان انگلیسی صحبت می‌کند و مراحل بعدی را به او توضیح می‌دهد که دانستن زبان انگلیسی برای این بخش الزامی است. هر مرحله دارای چالش‌های متفاوتی اعم از چالش زمانی یا پیدا کردن مسیر خروج است. حرکت سریع و تغییر نورهای نئونی تصویر ممکن است بازی را برای کودکان مبتلابه مشکلات بینایی یا کودکان مضطرب آزاردهنده باشد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.4.1 Android در تاریخ 97/10/08 نوشته‌شده است.

کیفیت

تصاویر بازی از کیفیت نسبتاً خوبی برخوردارند و موزیک نه‌چندان ملایم ولی متناسب با محتوای بازی برای مراحل قرار داده‌شده است. در هر مرحله چالش جدیدی به بازی اضافه می‌شود که از خسته‌کننده شدن بازی تا حدودی جلوگیری می‌کند. تصاویر از رنگ‎های نئونی و کدر تشکیل‌شده‌اند که نوعی حس مرموز بودن را به بازیکن منتقل می‌کند.

مصرف گرایی

در صورت برقراری ارتباط با اینترنت، در حین بازی گاهی اوقات تبلیغاتی بر روی صفحه‌نمایش داده می‌شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 65
نسخه تست شده روی اندروید ۱.۴.۱
حداقل نیازمندی اندروید ۵.۰ یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Dan Vogt
سال انتشار 2017