Dawn of Titans

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

رقابت تنگاتنگ بین نیروهای دشمن و تایتان‎های عظیم برای حفاظت از سرزمین

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  یادگیری بازی با کمک راهنمای ابتدایی و توضیحات جانبی بسیار آسان صورت می‎گیرد، اما تسلط بر آن به چندین مبارزه نیاز دارد. بخش‎های جزئی بازی در عین حال که به پیشرفت کمک می‎کنند ولی در سطوح پایین تأثیر قابل توجهی در روند یا نتیجه مبارزات به وجود نمی‎آورند. تنوع گزینه‎ای و تنظیمات متعدد در کنار به‎روز رسانی‎ها جریان بازی را کمی کند کرده است.
  چیدمان و انتخاب نیروها باید با توجه به نیروهای دشمن صورت گیرد و در این مسیر نوجوانان از تفکر منطقی و تحلیل استراتژیک قدرت‎ها استفاده می‎کنند.
  تایتان‎ها با چهره و ظاهری خشن و ابعاد بسیار بزرگ در زمین مبارزه حاضر می‎شوند و اغلب با چندین ضربه حریف خود را نابود می‎کنند. تمام جریانات بازی برمبنای کشتن و کشته شدن قرار دارد و در حالی که نمای بازی کارتونی طراحی‌شده است، اما همچنان سلاح‎ها و آثار باقی‌مانده بعد از مرگ سربازان در تصاویر به خوبی قابل‌مشاهده است به‎خصوص اگر تصویر نزدیک باشد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی تک نفره و مبتنی بر استراتژی در لحظه ساخته‌شده است که بازیکنان به‌صورت آنلاین در مأموریت‌ها و مبارزات شرکت می‎کنند تا با پیروزی پایگاه خود را تقویت کنند و نیروی بیشتری تولید کنند. بر اساس سطح بازیکن، تایتان‎های بیشتری در اختیار قرار می‎گیرد که هر یک روش دفاعی و حمله مخصوص به خود را دارند. جلوه‎ی اصلی این بازی در حماسی بودن و گرافیک خوب آن قرار دارد که باعث پیشی گرفتن از بازی‎های مشابهی مانند Clash of Clan می‎شود و ساعت‎ها نوجوانان را به خود جذب می‎کند. خشونت نشان داده‌شده در بازی بدون خون‎ریزی و واقع‎گرایانه است و معمولاً مبارزات در مدت‌زمان کوتاهی به سرانجام می‎رسند. با وجود خریدهای درون برنامه متعدد اجبار و نیازی در بازی دیده نمی‎شود و بازیکن به‌راحتی در جریان بازی جواهر موردنیاز خود را به دست می‎آورد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 1.23.1 iOS در تاریخ 97/04/10 بعد از 15 مبارزه نوشته‌شده است.

  کیفیت

  طراحی این بازی با کیفیت بسیار بالایی صورت گرفته است و گرافیک آن سه بعدی است. قابلیت چرخش و حرکت در تمام بخش‎های بازی چه در سرزمین اصلی و چه در میدان جنگ حس تسلط بیشتری به بازیکن می‎دهد. قابلیت نزدیک یا دور کردن تصویر امکان مشاهده‎ی با دقت مبارزات در کنار توجه به حمله‎های ناگهانی را برای بازیکن میسر می‎کند. موسیقی و طراحی بازی تأکید بر حماسی بودن آن دارد و دائماً با معرفی شخصیت‎های جدید در حفظ فضای اسطوره محور تلاش می‎کند. رنگ‎های استفاده‌شده در بازی عمدتاً کدر بوده که با محتوای بازی هم‎خوانی دارد. شخصیت‎های سربازان در طول بازی بسیار شفاف نیست، اما تایتان‎ها با جثه عظیم و ظاهر خشن قدرتمندی خود را نشان می‎دهند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  جواهرات برای پیشرفت در بازی ارائه می‎شود که اگرچه در طول مبارزات نیز قابلیت دست‎یابی وجود دارد، اما به‌صورت بسته‎های خرید درون برنامه از 4.99 دلار تا 99.99 دلار نیز وجود دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  انجام بازی مستلزم اتصال دائمی به اینترنت است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۲ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲۳.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر NaturalMotion Games Limited
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان