Dead Reckoning: Brassfield Manor - A Mystery Hidden Object Game

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

یافتن اشیا و حل پازل جهت کشف راز قتل در نقش یک کارآگاه خصوصی

  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازیکنان می‎توانند در نقش کارآگاهی خصوصی در بازی ایفای تقش کنند و در جریان بازی همانند بازی شغلی در نقش خود ظاهر شوند. همچنین داستان پر ‎رمزوراز بازی و تجربه‌ی پیروزی و شکست در حل معما‎ها، می‌تواند در جهان کودکی معنادار باشد.
  بازی با ضربه زدن با انگشت بازیکن بر صفحه بازی انجام می‎شود. حل برخی از معماها به علت پیچیدگی بالاتر، می‎تواند برای بازیکنان چالش‎برانگیز باشد. شرح مأموریت‎ها، مکالمات میان شخصیت‎های بازی و برخی نکته‎ها به زبان انگلیسی در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد که با توجه به وسیع بودن گستره کلمات استفاده شده نیازمند تسلط بیشتر بازیکنان به این زبان است.
  حل انواع پازل‎های بازی، مهارت‌های حل مسئله و تفکر تحلیلی را بهبود خواهد بخشید. یافتن اشیا و استفاده از هر یک جهت حل معماها نیازمند دقت و خلاقیت بازیکنان است.
  تصاویری از کشته شدن تاجر در بازی وجود دارد که به همراه داستان مرموز بازی موجب انتقال حس هیجان و خشونت به بازیکنان می‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام نسخه‌ی اندروید این بازی Dead Reckoning: Brassfield Manor است. این بازی پازلی و ماجرایی، داستان کشته شدن تاجری ثروتمند را روایت می‎کند که بازیکن در نقش کارآگاهی خصوصی با یافتن اشیای مخفی در طول مراحل و حل پازل‎هایی متفاوتی مانند قرار دادن اشکال با طرح یکسان جهت باز کردن صندوقچه‎، سعی در پرده بر‎‎داشتن از راز این معما دارد. پازل‎ها در مراحل متفاوت بازی قرار گرفته‎اند و حل هر یک وابسته به حل معمایی دیگر است که تمرین خوبی جهت افزایش توانایی تفکر حل مسئله در بازیکنان خواهد بود. نکته‎های کمکی نیز جهت هدایت بازیکن در یافتن اشیا و حل پازل‎ها در جریان بازی قرار دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/12/24 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  داستان بازی با بهره گیری از موسیقی متن خوب و مکالمات میان شخصیت‎ها موجب ایجاد فضایی مرموز شده ‎که این حس را به خوبی به بازیکن منتقل می‌کند. اشیای بسیاری و با طراحی نقاشی گونه در بازی تصویرسازی شده‎اند که از تنوع خوبی برخوردارند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای دسترسی به نسخه‌ی کامل بازی پرداخت مبلغ 9.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای در اختیار داشتن برخی نکات این بازی لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS نامشخص
  واحد پول رایگان
  ناشر Big Fish Games, Inc
  ارز رایگان