Defeat your Friends

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

رقابت با دوستان در بازی‎های آشنا و ریاضیاتی

  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  این برنامه شامل شش بازی دونفری است. در ابتدای هر توضیحی جهت آگاهی از شیوه انجام بازی‎ها داده می‎شود. نحوه انجام همه بازی‌‎ها ساده است و برحسب نوع بازی نیاز به مهارت متفاوتی دارند. بازی برای هر دو بازیکن در یک صفحه‌نمایش داده می‎شود و ممکن است درگوشی‌های همراهی که صفحه‌نمایش کوچکی دارند، انجام بازی در صفحه‎ی کوچک کمی اذیت کننده باشد.
  یکی از انواع بازی‎های این مجموعه بازی با معادلات ریاضی است و داخل این بازی انواع عملیات محاسباتی استفاده می‎شود. بازی دیگر خط و مربع است که همانند بازی نقطه و خط قدیمی انجام می‎شود و این بازی نیاز به تفکر خلاق و تحلیلی دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی شامل مجموعه‎ای از انواع بازی‎های قدیمی است و به‌جز بخش ریاضی، سایر بخش‌ها به دانش به‌خصوصی نیاز ندارد. در ابتدای این بازی دو بازیکن یکی از شش بازی اصلی را انتخاب می‎کنند و پس از انتخاب بازی درخواستی در قالب یک جمله مطرح می‎شود (به‌طور اتفاقی انتخاب می‎شود) مانند: «بازنده باید یک‌ چهارم پیاز را بخورد» یا «امروز بازنده برای برنده باید بستنی بخرد». دو طرف می‎توانند جمله را قبول، رد یا عوض کنند و در پایان بازی آن را اجرا کنند. برخی از بازی‎ها نیاز به حافظه قوی و برای برخی سرعت اهمیت دارد، دراین‌بین سادگی و تکراری بودن بازی‎ها باعث خسته‎کننده شدن بازی‎ها می‎شود. در طول بازی تبلیغاتی نمایش داده می‎شود و تنها راه قطع این تبلیغات عدم اتصال به اینترنت است و خرید دورن برنامه‎ وجود ندارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر اساس نسخه 1.1 iOS در تاریخ 96/06/30 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  این بازی برای علاقه‎مندان به بازی‎های قدیمی و رقابتی بسیار جذاب خواهد بود، به‌خصوص که تعهد ابتدای هر بازی باعث می‎شود تا جنبه خنده و هیجان به بازی وارد شود و از میزان کسل‌کننده بودن و کم هیجان بودن ماهیت بازی‎ها کم کند و اگر دو طرف به عهد خود پایبند نباشند بازی معنای خود را از دست میدهد. رنگ‏‎هایی که در بازی استفاده‌شده‌اند بسیار ساده‎اند و هیچ جلوه گرافیکی در بازی برای مجذوب کردن بازیکنان استفاده‌نشده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در پایین صفحه لینکی برای دانلود بازی بیشتر وجود دارد و تبلیغاتی در طول بازی نمایش داده می‎شود که در صورت قطع اتصال به اینترنت از نمایش این تبلیغات جلوگیری می‎شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۲.۳ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر AHMET YILDIRIM
  ارز رایگان