Demon Blade – Japanese Action RPG

بررس متن: پریا کنکاشور

12+

نبردهای افسانه‌ای با دشمنان شرور در فضایی برگرفته از فرهنگ کشور ژاپن

ناشر: Garage51 Entertainment سال انتشار: 2019

Demon Blade – Japanese Action RPG

12+

نبردهای افسانه‌ای با دشمنان شرور در فضایی برگرفته از فرهنگ کشور ژاپن

ناشر: Garage51 Entertainment

سال انتشار: 2019

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
این بازی از فرهنگ ژاپنی الهام گرفته‎شده و در جای‌جای بازی اشخاص، اماکن و موسیقی متناسب با این فرهنگ به کار رفته است.
ترس و خشونت
بازی دارای محتوای جنگی و خشنی است. بازیکن باید با کنترل کردن حرکات شخصیت اصلی روی حریفان خود شمشیر بکشد و آنها را مصدوم کند این محتوا باعث ایجاد فضای خشونت‌باری در بازی می‎شود اما در حین این برخوردها و حتی بعد از کشته شدن افراد صحنه‌هایی از خونریزی یا جراحت واضح مشاهده نخواهد شد.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
در فهرست اصلی بازی تصویر کارتونی از خانمی قرار گرفته که لباس نیمه عریان و نامناسبی بر تن دارد (این تصویر فقط در بخش فهرست دیده می‎شود).
سهولت استفاده
این بازی دارای چالش سرعت عمل است و بازیکن در رویارویی با دشمنان باید بتواند در زمان صحیح دفاع و حمله انجام دهد و قبل از تمام شدن جان شخصیتش، حریف را شکست دهد. بازیکن بعد از هر چند ثانیه توقف، نیروی شمشیر خود را کامل می‌کند و با کشیدن انگشت خود روی صفحه به دشمن ضربه وارد می‌کند تا او از بین برود‌.
آنچه والدین باید بدانند

در این بازی که حال و هوای ژاپن باستان و جنگجوهای سامورایی در محیطی پرهیجان حاکم است. بازیکن نقش سامورایی را ایفا می‌کند که به جنگ با اشرار می‌پردازد. بازی صحنه‌های نبرد مختلفی دارد که شامل خانه‌ها، اتاق‌ها و فضاهای سبزی است و در تمامی آنها نشانی از ژاپن دیده می‌شود و موسیقی متنی که یادآور فرهنگ ژاپن باستان است. بازی با روایت داستان افسانه‌ای آغاز می‌شود و با پیشروی در مراحل تکمیل می‌شود. ساختار کلی بازی به شکل ساده‌ای طراحی‌شده و حرکات زیادی در آن دیده نمی‌شود. بازیکن در هر مرحله مقابل دشمنی قرار می‌گیرد‌. دشمنی که گاهی به شکل حیوان یا تلفیقی از انسان و حیوان است. او باید به‌وسیله‎ی شمشیر سامورایی خود به‌طور مکرر به دشمن ضربه وارد کند تا درنهایت او را از بین ببرد. دشمنان علاوه بر توانایی‌های منحصربه‌فرد جنگی، توانایی دفاعی نیز دارند که از بین بردنشان را دشوارتر می‌کند. علاوه بر حریف‌های پیش‌فرض بازیکن می‌تواند با حریف‌های آنلاین نیز وارد نبرد شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی Android 1.36 در تاریخ ۹۸/0۹/۲۴ نوشته‌شده است.

کیفیت

این بازی ساختار یکنواخت و ثابتی دارد. چالش‌های مشابه و همچنین نحوه‎ی حمله و دفاع مشابه باعث شده تا بازی سریعاً یکنواخت شود. تصاویر موجود در بازی و همچنین موسیقی آن کاملاً با فضای فرهنگ ژاپنی هم‌خوانی دارند و پیرمرد کارتونی نیز در طول بازی به بازیکن راهنمایی و توضیحاتی ارائه می‌دهد که مطابق با ظاهر ژاپنی‌های باستان طراحی‌شده است.

مصرف گرایی

برای کسب امتیازات بیشتر می‌توان از خرید درون برنامه‌ای استفاده کرد.

حریم خصوصی

این بازی با اتصال به اینترنت اجرا می‌شود و درخواستی برای دسترسی به پوشه‌ها، عکس‌ها و محتوای رسانه‌های موجود در دستگاه هوشمند را ارئه می‌دهد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 162
نسخه تست شده روی اندروید 1.36
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Garage51 Entertainment
سال انتشار 2019