Design Home

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

طراحی داخلی بخش‎هایی مختلف خانه با استفاده از وسایل شبیه‎سازی شده از نسخه واقعی

سال: 2016
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  روش اجرای بازی هیچ پیچیدگی ندارد و با ورود به فضای بازی بخش‎های اجباری و اختیاری به بازیکن نشان داده‌شده تا با پر کردن آن با گزینه مناسب و موردعلاقه خود بتواند امتیاز بیشتری از جانب سایر بازیکنان به دست آورد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  طراحی داخلی اتاق‎ها و فضاهای مختلف داخل خانه با استفاده از ابزار متنوع که در اصل از دنیای واقعی برگرفته‎شده‎اند. در این بازی بازیکنان با مجموعه‎ای از چالش‎های مختلف برای طراحی داخلی خانه در بخش نشیمن، اتاق‎خواب و سالن غذاخوری مواجه می‎شوند. درازای هر طراحی، پول داخل برنامه به بازیکن داده می‎شود و برخی دارای اهداف مشخصی‎اند که در حین چیدمان باید اجرا شوند. تمام اجناس داخل بازی برگرفته‌شده از دنیای واقعی طراحی شده‎اند و حتی امکان دسترسی به سایت اصلی برای دیدن نسخه واقعی آن وجود دارد. روزانه چالش‎های جدیدی به بازی اضافه می‎شود تا بازیکن با جریان‎های جدیدتری درگیر شود. کودکان در این بازی با انواع روش‎های ساخت دکوراسیون داخلی و طراحی آن آشنا می‎شوند و با ترکیب‎های رنگ و طرح‎های متنوع بازی می‎کنند. اصرار بالا و غیرقابل اجتنابی به خرید جواهر در این بازی وجود دارد که ناشی از غیرممکن بودن حل چالش‎های بدون جواهرات و پول کافی داخل برنامه است. بسته‎های جواهر از قیمت 1.99 دلار تا 99.99 دلار ارائه‌شده است که با استفاده از آن پول و کلید نیز می‎توان به دست آورد. ایده‎های بازیکنان دیگر نه‌تنها به نگاه و نوآوری بازیکن کمک می‎کند بلکه حتی قابل‌اجرا در دنیای واقعی در زندگی شخصی است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 1.05.07 iOS بعد از مرور چند چالش در تاریخ 96/11/24 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  ظاهر بازی مشابه واقعیت است و برای نوجوانانی که به رشته‎های دکوراسیون داخلی علاقه دارند بسیار مفید خواهد بود. گرافیک ظاهری خانه‎ها بسیار عالی و با رعایت تمام جزئیات مربوط به ویژگی‎های داخل خانه انجام‌شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای پیشرفت در بازی خرید جواهر غیرقابل‌اجتناب بوده که در بسته‎های 1.99 دلاری تا 99.99 دلاری ارائه‌شده است. همچنین لینک دسترسی به سایت اصلی لوازم‌خانگی در داخل بازی در اختیار بازیکن قرار دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  در بخش‎های مختلف لینک ارتباط با Facebook قرارگرفته است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۲ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰۵.۰۷
  واحد پول رایگان
  ناشر Crowdstar Inc
  سال انتشار ۲۰۱۶
  ارز رایگان