Destiny 2 Companion

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

برنامه‌ای کاربردی جهت بالا بردن کارایی کاربران بازی Destiny

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بخش گفت‎و‎گو میان اعضای گروه اغلب به انتخاب و در پیش گرفتن استراتژی مناسب جهت حمله‎ها اختصاص دارد اما گاهی از کلمات تحقیرکننده در آن استفاده شده ‎است.
  بخش‎بندی مناسب برنامه سبب ایجاد فضایی کارآمد جهت کار با برنامه شده‎ است. برنامه تنها برای بازیکنان بازی Destiny قابل استفاده ‎است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این برنامه جهت بالا بردن کارایی کاربران بازی Destiny (بازی آنلاین تیراندازی مخصوص کنسول و کامپیوترهای خانگی) در مدت زمانی که به کنسول بازی دسترسی ندارند، طراحی شده ‎است. کاربران می‎توانند با حساب کاربری خود در هر کدام از پلتفرم‎های PlayStation ،Xbox ،Live Steam ،Stadia و Battle.net وارد محیط برنامه ‎شوند و تمامی اطلاعات بازی که شامل قدرت دفاعی و وضعیت گروه است، به صورت خودکار از پلتفرم مورد استفاده وارد محیط برنامه می‎شود. برنامه امکان گفت‎و‎گو با اعضای تیم جهت برنامه ریزی زمانی در مورد حمله‌ی بعدی و استراتژی حمله را نیز در اختیار کاربر قرار می‎دهد. همچنین او می‎تواند شخصیت خود را با تغییر دادن سلاح مورد استفاده، شخصی‌سازی کند، شمایی کلی از روند امتیازآوری تیم خود در اختیار داشته باشد و به گروه‎های دیگر بپیوندد یا کاربران دیگر را به گروه خود دعوت کند. بخشی در برنامه نیز به اخبار در مورد بازی و به روز رسانی‎های جدید اختصاص دارد. این برنامه به طور حتم برای علاقه‎مندان به بازی Destiny از جذابیت بالایی برخوردار است اما ممکن است موجب صرف زمان بیشتر کاربر در دنیای بازی شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 5.9.10 iOS در تاریخ 98/12/17نوشته‎شده است.

  کیفیت

  برنامه با داشتن بخش‌بندی منظم موارد سعی در پوشش تمامی خصوصیات بازی مانند شخصی‌سازی شخصیت‎ها و گفت‎و‎گو با اعضای گروه داشته که نیاز کاربر را به کنسول کمتر کرده ‎است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برای استفاده از برخی از امکانات برنامه مانند خرید درون برنامه در بازی Destiny دسترسی به اینترنت لازم است. صفحه‌ای با نام این بازی در فیس بوک وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۵.۹.۱۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Bungie, Inc
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان