Die in 100 Ways

thumbnail
۱۴ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

واکنش سریع برای جلوگیری از مردن شخصیت با رعایت قوانین در کمتر از پنج ثانیه

سال: 2017
  بررس برنامه: پریا کنکاشور

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در برخی از مراحل ظاهر خانم‏‎ها با پوشش نامناسبی نشان داده می‎شود.
  این بازی به‌جز محدودیت زمانی و چالش سرعت عمل هیچ‌گونه چالش و سختی دیگری ندارد. بازیکن باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن متوجه خواسته‏ی هر مرحله شود و به سرعت برای انجام آن واکنش نشان دهد. انجام این فعالیت در مراحل ابتدایی بسیار دشوار است اما با گذشت زمان و تکرار مراحل آسان‌تر خواهد شد.
  در صورتی‌ که بازیکن نتواند خواسته‎ی مربوط به هر مرحله را به‌جای آورد شخصیت دچار آسیب می‌شود و به‌ اصطلاح بازی می‌میرد. صحنه‎ی مرگ اگرچه به شکل کارتونی نمایش داده می‌شود اما می‎تواند برای کودکان حساس ناخوشایند باشد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی سرگرم‌کننده با سرعت بسیار بالایی انجام می‎شود. صد چالش مختلف با روش حل متفاوت در این برنامه طراحی‎شده است. راه زنده ماندن در هر چالش در قالب جمله‎ای کوتاه در شروع هر مرحله نمایش داده می‎شود. به‌طور مثال از بازیکن خواسته می‌شود تا به سرعت پوست موزهای ریخته شده روی زمین را جمع کند یا سیم برق قطع‌شده را تعمیر کند یا عدد بلندی را حفظ کرده و سپس آن را بدون خطا روی ماشین‌حساب بزند یا با ترتیبی مشخص دکمه‌های آسانسور را فشار دهد. تمامی این چالش‌ها دارای محدودیت زمانی بوده و باید در کمتر از ۵ ثانیه اجرا شوند. در صورتی‌ که بازیکن در مدت معین نتواند از پس چالش بخش برآید، شخصیت می‌میرد. بازیکن در هر بار تلاش می‌تواند سه تجربه‎ی ناموفق داشته باشد و به اصطلاح بمیرد. او با افزایش رکورد خود می‌تواند با چالش‌های جدیدتر و سرعتی‌تری روبرو شود. فضای برنامه کارتونی و سرگرم‌کننده است و اصطلاح مرگ فقط در جهت افزایش هیجان کاذب به‌کاربرده می‌شود. امتیازگیری به‌کندی شکل می‎گیرد که در نتیجه بازیکنان باید دفعات زیادی هر مرحله را تکرار کنند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی Android 1.1.0 در تاریخ ۹۸/0۷/۲۰ نوشته‌شده است.

  کیفیت

  این بازی دارای تنوع بسیاری چه از لحاظ چالشی و چه از لحاظ تعداد شخصیت‎ها است که مانع از یکنواختی آن می‎شود و هر مرحله طراحی خاص خود را دارد. نقاشی‌ها به شکل کارتونی و با کیفیت خوبی کشیده شده‌اند و صحنه‌ها از تنوع رنگ‌های شاد زیادی برخوردارند. عکس‌العمل شخصیت‎ها بعد از شکست و پیروزی لحظات جالبی را ایجاد می‎کند و چالش‎های خلاقانه‌ای در هر مرحله در انتظار بازیکن خواهد بود. موسیقی پس‎زمینه در بازی وجود ندارد اما صداهایی که در بازی شنیده می‎شود هیجان خوبی به مراحل می‌بخشد که به افزایش سرعت عمل بازیکنان کمک خواهد کرد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در صورت اتصال به اینترنت تبلیغات بین مراحل نمایش داده می‌شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۱.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Canarydroid
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان