Die in 100 Ways

بررس متن: پریا کنکاشور

14+

واکنش سریع برای جلوگیری از مردن شخصیت با رعایت قوانین در کمتر از پنج ثانیه

ناشر: Canarydroid سال انتشار: 2017

Die in 100 Ways

14+

واکنش سریع برای جلوگیری از مردن شخصیت با رعایت قوانین در کمتر از پنج ثانیه

ناشر: Canarydroid

سال انتشار: 2017

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
در صورتی‌ که بازیکن نتواند خواسته‎ی مربوط به هر مرحله را به‌جای آورد شخصیت دچار آسیب می‌شود و به‌ اصطلاح بازی می‌میرد. صحنه‎ی مرگ اگرچه به شکل کارتونی نمایش داده می‌شود اما می‎تواند برای کودکان حساس ناخوشایند باشد.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
در برخی از مراحل ظاهر خانم‏‎ها با پوشش نامناسبی نشان داده می‎شود.
سهولت استفاده
این بازی به‌جز محدودیت زمانی و چالش سرعت عمل هیچ‌گونه چالش و سختی دیگری ندارد. بازیکن باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن متوجه خواسته‏ی هر مرحله شود و به سرعت برای انجام آن واکنش نشان دهد. انجام این فعالیت در مراحل ابتدایی بسیار دشوار است اما با گذشت زمان و تکرار مراحل آسان‌تر خواهد شد.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی سرگرم‌کننده با سرعت بسیار بالایی انجام می‎شود. صد چالش مختلف با روش حل متفاوت در این برنامه طراحی‎شده است. راه زنده ماندن در هر چالش در قالب جمله‎ای کوتاه در شروع هر مرحله نمایش داده می‎شود. به‌طور مثال از بازیکن خواسته می‌شود تا به سرعت پوست موزهای ریخته شده روی زمین را جمع کند یا سیم برق قطع‌شده را تعمیر کند یا عدد بلندی را حفظ کرده و سپس آن را بدون خطا روی ماشین‌حساب بزند یا با ترتیبی مشخص دکمه‌های آسانسور را فشار دهد. تمامی این چالش‌ها دارای محدودیت زمانی بوده و باید در کمتر از ۵ ثانیه اجرا شوند. در صورتی‌ که بازیکن در مدت معین نتواند از پس چالش بخش برآید، شخصیت می‌میرد. بازیکن در هر بار تلاش می‌تواند سه تجربه‎ی ناموفق داشته باشد و به اصطلاح بمیرد. او با افزایش رکورد خود می‌تواند با چالش‌های جدیدتر و سرعتی‌تری روبرو شود. فضای برنامه کارتونی و سرگرم‌کننده است و اصطلاح مرگ فقط در جهت افزایش هیجان کاذب به‌کاربرده می‌شود. امتیازگیری به‌کندی شکل می‎گیرد که در نتیجه بازیکنان باید دفعات زیادی هر مرحله را تکرار کنند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی Android 1.1.0 در تاریخ ۹۸/0۷/۲۰ نوشته‌شده است.

کیفیت

این بازی دارای تنوع بسیاری چه از لحاظ چالشی و چه از لحاظ تعداد شخصیت‎ها است که مانع از یکنواختی آن می‎شود و هر مرحله طراحی خاص خود را دارد. نقاشی‌ها به شکل کارتونی و با کیفیت خوبی کشیده شده‌اند و صحنه‌ها از تنوع رنگ‌های شاد زیادی برخوردارند. عکس‌العمل شخصیت‎ها بعد از شکست و پیروزی لحظات جالبی را ایجاد می‎کند و چالش‎های خلاقانه‌ای در هر مرحله در انتظار بازیکن خواهد بود. موسیقی پس‎زمینه در بازی وجود ندارد اما صداهایی که در بازی شنیده می‎شود هیجان خوبی به مراحل می‌بخشد که به افزایش سرعت عمل بازیکنان کمک خواهد کرد.

مصرف گرایی

در صورت اتصال به اینترنت تبلیغات بین مراحل نمایش داده می‌شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 10
نسخه تست شده روی اندروید ۱.۱.۰
حداقل نیازمندی اندروید ۲.۳ یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Canarydroid
سال انتشار 2017