Diner DASH Adventures

بررس متن: پرستو رحیمی

11+ 9 تا 11 با همراهی والدین

راه‎اندازی و گسترش رستوران و هتل در نقش متصدی در کنار مقابله با شخصیتی خرابکار

ناشر: Glu Games Inc سال انتشار: 2018

Diner DASH Adventures

11+
9 تا 11 با همراهی والدین

راه‎اندازی و گسترش رستوران و هتل در نقش متصدی در کنار مقابله با شخصیتی خرابکار

ناشر: Glu Games Inc

سال انتشار: 2018

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بازیکن مدیریت مؤثر زمان و اولویت‌بندی صحیح امور پیش رو را در این بازی تمرین می‌کند و درمی‎یابد که با تلاش بیشتر به موفقیت بیشتر خواهد رسید.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
ظاهر شخصیت منفی بازی و دستیارش برای کودکان در رده سنی ذکرشده تا حدی ترسناک است. سرعت‌بالای بازی موجب ایجاد شدن هیجان مضاعف در بازیکن می‌شود.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازی کنترل بسیار ساده‌ای دارد و چگونگی کار با آن در متن‌هایی کوتاه و آیکون‌هایی برای بازیکن نمایش داده می‎شود. مراحل ابتدایی بازی آسان است، اما درجه‎ی سختی مراحل به سرعت افزایش پیدا می‎کند که ناچاراْ بازیکن برای پیشروی نیازمند استفاده از امتیازات کسب‌شده در بازی یا خرید درون برنامه آیتم‌هایی چون وسایل پیشرفته آشپزخانه است.
آنچه والدین باید بدانند

بازی ابتدا در یک رستوران انجام می‌شود و شخصیت بازی به نام «فلو» مشتریان را وارد رستوران می‌کند، سفارش‌ آنها را دریافت می‎کند و پس از آماده شدن در اختیارشان قرار می‌دهد. هرکدام از مشتریان سفارش مخصوص خود را دارند که در زمان مشخصی باید آماده شود. در مراحل پایانی بازی بخش‎های ذکر شده در هتل هم برقرار است و شخصیت هم‌زمان با انجام دادن خدمتی به یک مشتری، مقدمات لازم برای مشتری بعدی را آماده می‌کند که در اصل سرعت عمل بازیکن در راضی نگه‌داشتن مشتریان و کسب امتیاز بیشتر نقش اساسی دارد. امتیازهای به دست آمده در بازی به بازیکن کمک می‌کند تا رستوران و هتل را ارتقا و توسعه دهد و مشتریان بیشتری را جلب کند که با داشتن مشتریان بیشتر به سود بیشتر نیز می‌رسد. شخصیت منفی نیز در بازی وجود دارد که عامل خرابکاری‌های متعددی در سطح شهر است و فلو علاوه بر اداره کردن کسب‌وکار، به بازسازی شهر خود نیز می‌پردازد عامل مهم در مسیر موفقیت بازیکن در بازی مدیریت زمان و در پیش گرفتن استراتژی مناسب و بهینه است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.1.1 iOS در تاریخ 98/05/24 نوشته‎شده است.

کیفیت

بازی با طراحی رنگارنگ، استفاده از تزیینات متفاوت شهری و همچنین تنوع در شخصیت‌ها فضای جذابی دارد علاوه بر موسیقی در حال پخش در بازی صداهایی مانند ریخته شدن پول به صندوق نیز شنیده می‌شود.

مصرف گرایی

استفاده از سود به دست آمده، امکان خرید اقلام موردنیاز برای پیشرفت را به بازیکن می‌دهد، اما برای ارتقا دادن سریع‌تر، بازیکن نیازمند خرید درون برنامه با پرداخت حداکثر 74.99$ است. دیدن ویدیوی تبلیغاتی نیز به‌عنوان افزایش‌دهنده امتیازات عمل می‌کند.

حریم خصوصی

بازی لینک فیس‌بوک خود را نیز در اختیار بازیکن قرار می‌دهد و دسترسی به اینترنت برای انجام این بازی لازم است.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 57
حداقل نیازمندی اندروید 6.0 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.1.1
واحد پول رایگان
ناشر Glu Games Inc
سال انتشار 2018