Disc Drivin' 2

thumbnail
۱۲ سال به بالا
۷ تا ۱۲ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
راندن دیسک در مسیرهای مختلف با هدف ثبت رکورد
سال: 2018
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  انجام بازی با لمس دیسک و پرتاب آن به جهت دلخواه صورت می‌گیرد و ابهامی ندارد. منوی بازی گزینه‌های زیادی را شامل می‌شود و تسلط به زبان انگلیسی و نظارت والدین برای درک بهتر بازی کمک‌کننده خواهد بود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  این بازی از چندین قسمت: چالش‌های روزانه، مسابقات سرعتی (رکورد زمانی)، مسابقات آنلاین و مسابقات دو نفره تشکیل‌شده است. در بخش چالش‌های روزانه بازیکن باید با پرتاب و هدایت یک دیسک در مسیری لغزنده‌ به هدف آن مرحله برسد که هدف مرحله ممکن است عبور از موانع باشد. در مسابقات سرعتی بازیکن باید دیسک خود را در مسیرهای مارپیچی مختلف عبور دهد و در کوتاه‌ترین زمان از خط پایان بگذراند. در مسابقات آنلاین دو دیسک در یک مسیر به صورت نوبتی حرکت می‌کنند و هر دیسکی که بتواند سریع‌تر به خط پایان برسد برنده خواهد بود. در مسابقات دو نفره بازیکن می‌تواند با دوست خود هم‌زمان در یک دستگاه بازی را انجام دهند و به صورت نوبتی دیسک‌های خود را حرکت دهند و برای پیروزی تلاش کنند. حرکت دادن دیسک با لمس دیسک و حرکت آن به جهت دلخواه صورت می‌گیرد. مسیرهای بازی در شکل‌های مختلفی طراحی‌شده‌اند و به‌منظور افزایش سختی‌ها برای بازیکن موانعی مثل چاله‌های موقت، لیزرهای برقی، پرتگاه‌ها و لکه‌های روغن قرارگرفته است. البته در مسیر مکا‎ن‎هایی برای افزایش سرعت طراحی‌شده‎اند که در مواقع ضروری به کمک بازیکن می‌آیند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/09/16 نوشته‌شده و برمبنای نسخه iOS 2.4 است.

  کیفیت

  مسیرهای بازی بر فراز آسمان‎ها طراحی‌شده و هنگام خروج از مسیر، تصاویری از طبیعتی سرسبز به چشم می‌خورد. در حین بازی موسیقی پخش نمی‌شود اما صداهایی مثل برخورد دیسک به موانع، برخورد با لیزر و ... به گوش می‎آید.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  این بازی دارای خرید درون برنامه‌ای است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.
  بعضی بخش‌های بازی به صورت آنلاین اجرا می‌شود و در این بخش‌ها اسم بازیکن پرسیده می‌شود.

  مشخصات برنامه

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۲.۴
  سال انتشار ۲۰۱۸