Disco Bees

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حل کردن پازل تصاویر حشرات رنگی در دنیای زنبورها

سال: 2013
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در ابتدای هر مرحله سازوکار بازی به بازیکن توسط متن‌های کوتاهی آموزش داده می‌شود، اما مسلط شدن بر بازی برای به دست آوردن بیشترین امتیاز نیاز به سپری کردن زمان بیشتر توسط بازیکن است.
  در هر مرحله کودک می‌تواند برای گرفتن امتیاز تعداد محدودی حرکت انجام دهد که این عامل بازیکنان را به سمت تصمیم‎گیری صحیح و بهینه در لحظه تشویق می‎کند. از رنگ‌های بسیار متنوعی در بازی استفاده‌شده است که کودک می‌تواند با آنها آشنا شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی پازلی روی تصاویر حشرات بنا شده است. با حل کردن تصاویری از حشرات رنگی، تصاویر جدید جایگزین آنها می‌شوند. با قرار دادن و ترکیب بیشتر تصاویر بیشتر، امتیاز بالاتر کسب شده و همچنین زنبورهایی با قدرت ویژه ظاهر می‎شوند مانند زنبور نینجا که در جهت حرکت خود تمامی تصاویر پیش رو را از بین می‌برد.بازیکن می‎تواند تجربه بازی گروهی را با دیگر کاربران از طریق فیس‌بوک داشته باشد. بازی فضای بسیار دل‌نشینی دارد که به بالا بردن قدرت تمرکز کودکان کمک خواهد کرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی iOS 3.14 در تاریخ 98/07/28 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  تصویرسازی، استفاده از رنگ‌های متنوع و زیبا و موسیقی متن جذاب موجب زیباتر شدن فضای بازی می‌شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای افزایش دادن تعداد حرکت‌ها در هر مرحله نیاز به زنبورها با نیروی ویژه بیشتر می‎شود که بازیکن را مجبور به خرید درون برنامه می‎کند که در بازی‌های گروهی به برد بازیکن کمک زیادی خواهد کرد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی لینک مستقیمی در فیس‌بوک دارد که بازیکن می‌تواند در آن عضو شود و دوستان خود را به بازی دعوت کند و امتیاز خود را با آنها به اشتراک گذارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۳.۱۴
  واحد پول رایگان
  ناشر Scopely – Top Free Apps and Games LLC
  سال انتشار ۲۰۱۳
  ارز رایگان