Dolphy Dash

thumbnail
۶ سال به بالا
۴ تا ۶ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

هدایت دلفینی دراقیانوس برای کسب امتیاز

سال: 2017
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  سازوکار بازی در قالب متن‎هایی در اختیار بازیکن قرار می‎گیرد که با توجه به محدود بودن حرکات شخصیت، درک آن ساده خواهد بود. کسب تمامی امتیازات در مراحل ابتدایی به علت نا آشنا بودن بازیکن به فضای بازی تا حدی با چالش همراه است که همراهی والدین با کودک می‎تواند مفید باشد. فیلم‎های تبلیغاتی بسیار زیادی در جریان بازی وجود دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  نام اندروید بازی Dolphy Dash: Ocean Adventure است.کودک با ضربه زدن با انگشت بر صفحه‎ی بازی و هدایت دلفینی در محیط اقیانوس امتیازات هر مرحله را کسب می‎کند. با برخورد شخصیت با موانعی چون ماهی‎های دیگر یا مرغ‎ دریایی باخت بازیکن را در مرحله رقم خواهد زد. بازی هدف آموزشی ندارد و جهت سرگرمی تهیه شده است و تنها به عکس‎العمل سریع بازیکن در هدایت شخصیت نیاز دارد. فیلم های تبلیغاتی بسیاری در جریان بازی قرار دارد که برای حذف آن‎ها پرداخت هزینه لازم است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی iOS 1.0.8 و در تاریخ 99/02/4 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  بازی با قرار دادن موجودات دریایی مثل ماهی و خرچنگ محیط دریا را برای بازیکن بازسازی کرده‎ است. شکل ظاهری دلفین، دوست داشتنی و رنگ آن قابل تغییر است و حرکت آن با بیرون پریدن از آب نیز همراه است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای در اختیار داشتن کمک کننده‎هایی مثل افزایش سرعت دلفین پرداخت حداقل مبلغ 0.99 $ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  لینکی در فیس‎بوک به نام این بازی وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰.۸
  واحد پول رایگان
  ناشر Orbital Knight sp. z o.o
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان