Dota Underlords

بررس متن: پرستو رحیمی

12+

آماده‌سازی قهرمانان برای نبرد با توجه به نیروهایشان

ناشر: Valve Corporation سال انتشار: 2019

Dota Underlords

12+

آماده‌سازی قهرمانان برای نبرد با توجه به نیروهایشان

ناشر: Valve Corporation

سال انتشار: 2019

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
اگرچه بازی با هدف توسعه‎ی تفکر استراتژیک ساخته نشده است، اما در جریان بازی چاره‎ای جز شناسایی محیط و ایجاد چیدمان مناسب برای افزایش شانس برد وجود ندارد که خود باعث ارتقای مدل تفکر استراتژیک در بازیکنان می‎شود.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
صحنه‌های مبارزه با دشمنان، از بین رفتن شخصیت‎های دشمن و نابودی اعضای گروه بازیکن محتوای اصلی بازی است که به علت طراحی کوچک شخصیت‌ها به‌طور واضح نمایش داده نمی‌شود. موسیقی در حال پخش در بازی حس هیجان مضاعف را القا می‌کند.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
در ورود به بازی آموزشی در مورد کلیت بازی به بازیکن داده می‌شود، اما مسلط شدن بر بازی برای پیدا کردن تعادل بین نیروی قهرمانان و بهترین گزینه از میان آنها، نیاز به تجربه دارد. درجه دشواری بازی نیز قابل‌تغییر است. وارد شدن به بازی برای اولین بار بسیار زمان‌بر است.
آنچه والدین باید بدانند

بازیکن در ابتدای هر نبرد قهرمانانی را از بین شخصیت‎های موجود بر اساس قدرت و توانایی انتخاب می‌کند. قهرمانان انتخابی در ردیف‌های یک تا پنج نفره قرار می‌گیرند و با حریفان به نبرد می‌پردازند. تشکیل یک گروه متعادل برای پیروزی بازیکن ضرورت دارد تا برد او تضمین شود. برای خرید هرکدام از شخصیت‌ها، مبالغ متفاوت از طلاهای داخل بازی باید پرداخت شود که با توجه به قدرت آنها متغیر است. برد هر گروه با توجه به امتیازات کسب‌شده و خرابی‌های به بار آمده تعیین می‌شود که میزان آنها در بالای صفحه بازی نمایش داده می‌شود و با برد بازیکن، مقداری طلا در اختیار او قرار می‌گیرد. نیمی از این بازی استراتژیک و نیمی دیگر برمبنای نبرد است و در اصل بازیکن عهده‌دار قسمت استراتژیک جریان بازی است و با استفاده‎ی مفید از زمان قبل از شروع نبرد و انتخاب بهترین قهرمان، پیروزی را برای خود به ارمغان می‌آورد. بازی به دو صورت گروهی و انفرادی قابل‌اجرا است و خشونت کارتونی و تصاویر کوچک بازی مانع از برجسته شدن محتوای خشن و نبرد شخصیت‎ها شده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی و وب‌سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.0.6 iOS در تاریخ 98/04/18شده است.

کیفیت

شخصیت‌ها با تعداد بالا و در توانایی بسیار جالب و متنوع طراحی‌شده‌اند اما به علت کوچک بودن نقشه‎ی بازی و اندازه‎ی شخصیت‌ها، حس بازی با کیفیت به بازیکن منتقل نمی‌شود. موسیقی متن بازی مهیج است.

حریم خصوصی

دو امکان بازی انفرادی و گروهی برای بازیکن وجود دارد که برای قرارگیری در بازی گروهی بازیکن مجبور به ساخت حساب کاربری با استفاده از آدرس ایمیل است. دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است و همچنین بازی صفحه‌ای رسمی در فیس‎بوک دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
حداقل نیازمندی اندروید 5.0 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.0.6
واحد پول رایگان
ناشر Valve Corporation
سال انتشار 2019