Downy Inn

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

شهر حیوانات و رستورانی کوچک برای ایجاد تنوع در وعده‎های غذایی

  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  قوانین و کنترل بازی به‌مرور با تکرار قابل‌درک می‎شود و مدیریت منابع و تحویل غذاها نیز سرعت می‎یابد؛ اما جزئیات درهم‌رفته‌ی بازی و سرعت تولید پایین مانع از پیشرفت سریع و بروز خطا می‌گردد.
  کودکان در این بازی با مواد غذایی مختلف برای تولید غذاها آشنا می‎شوند و مهارت‎های فردی مانند مدیریت زمان و منابع را تمرین می‎کنند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  لوسی گوسفندی جست‎وجوگر برای مدتی شهر خود را ترک می‎کند تا به غذاهای سراسر دنیا را امتحان کند. او که عاشق غذا بوده تصمیم می‎گیرد تا لذت طعم‎های متفاوت را با حیوانات شهر خود به اشتراک گذارد و به همین دلیل رستوران کوچکی را تأسیس می‎کند. در این بازی کودکان به اداره رستوران کمک می‎کنند و سفارش‎ها را آماده می‎کنند. کودکان در جریان پختن و تولید غذا دخالتی ندارند و تنها بر اساس سفارش حیوانات مواد غذایی و غذاهای اصلی را انتخاب می‎کنند. سرعت تولید و مصرف بسیار پایین آشپزها و مشتریان باعث کسل‌کننده شدن جریان بازی می‎شود، اما صف بی‎پایان حیواناتی که دائماً اضافه می‎شود مانع از کنار گذاشتن بازی می‎گردد. کودکان در این بازی با بهبود مدیریت زمان و منابع می‎توانند با سرعت بیشتری در بازی پیشرفت کنند و با بخش‎های جدید در هر سطح آشنا شوند. زبان ارائه‎ی بازی فارسی بوده که به کودکان برای درک اهداف دوره‎ای بازی کمک می‎کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 1.2.0 Android در تاریخ 97/04/11 بعد از رسیدن به سطح 8 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  شخصیت‎پردازی‎های بازی کودکانه و تشکیل‌شده از انواع حیوانات مختلف است که به‌صورت متمدن با کت‌وشلوار، پیرهن و لباس‎های مختلف در صف طولانی رستوران می‎ایستند. برای مشاهده جزئیات اجبار به نزدیک کردن تصویر وجود دارد زیرا به علت تنوع ابزار و وسایل بسیار زیاد و شلوغی تصویر کنترل بازی دشوار می‎شود. موسیقی بازی یکنواخت و تکراری است که پشت سرهم اجرا می‎شود. گرافیک بازی دو بعدی با کیفیت نسبتاً خود و رنگ‎های شاد و روشن طراحی‌شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای افزایش سکه از الماس استفاده می‎شود که در جریان بازی و از راه خرید درون برنامه قابل‌افزایش است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  انجام بازی مستلزم اتصال دائمی به اینترنت است. لینک ارتباط با Facebook بازی در بخش تنظیمات قرار دارد. همچنین کانال تلگرامی این مجموعه نکات کمکی و ویدیوهای آموزشی در اختیار بازیکنان قرار می‎دهد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۲.۰
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  واحد پول رایگان
  ناشر کارون گیمز
  ارز رایگان