Dr. Panda Restaurant 3

بررس متن: گلاره اسلامی

12+ 6 تا 12 با همراهی والدین

اپلیکیشن آموزشی برای کودکان از راه نقش‌آفرینی به‌عنوان صاحب یک رستوران

ناشر: Dr. Panda سال انتشار: 2015

Dr. Panda Restaurant 3

12+
6 تا 12 با همراهی والدین

اپلیکیشن آموزشی برای کودکان از راه نقش‌آفرینی به‌عنوان صاحب یک رستوران

ناشر: Dr. Panda

سال انتشار: 2015

بررس متن: گلاره اسلامی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
آشپزی به‌عنوان پاندای کوچکی که رستورانی را اداره می‌کند برای کودکان قابل‌درک، لذت‌بخش و هیجان‌انگیز است. همچنین تلاش برای ارتقای رستوران و باز کردن قفل غذاها برای کودکان سرگرم‌کننده است. شخصیت کودکانه پاندا و دوستانش به کودکان اجازه می‎دهد تا خودشان را در شخصیت‎های اصلی جای دهند و حس همزادپنداری داشته باشند.
محتوای آموزشی
کودک می‌تواند مراحل پخت غذا و همچنین نام برخی از مواد غذایی را بیاموزد. کودک مفهوم پرداخت هزینه در برابر خدمات را درک می‌کند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازی مراحل کاملاً مشخصی دارد و برای کودکان ۶ تا ۱۲ سال طراحی‌شده است. نیاز به سرعت عمل ندارد و کودکان می‌توانند با موادی که دوست دارند، غذا درست کنند. محتوای پیچیده‎ی ارائه‌شده در گرافیک ممکن است برای شروع کمی گنگ باشد، ولی به‌مرور درک بازی را برای کودکان ساده می‎کند و نیاز به همراهی والدین به‌صورت دائمی نخواهد داشت.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی یکی از حدود ۲۵ بازی از مجموعه بازی‎های دکتر پاندا است. این بازی‌ها با اهداف آموزشی برای کودکان ساخته‌شده‌اند تا از طریق نقش‎آفرینی، به کودکان برخی از نقش‌ها و وظایف را آموزش دهند. در این بازی پاندا رستورانی دارد که در آن از مهمانانش پذیرایی می‌کند و برای آن‌ها غذا می‌پزد. سپس محیط رستوران را بعد از رفتن آن‌ها تمیز می‌کند و درازای خدماتش سکه و ستاره دریافت می‌کند که می‌تواند با آن‌ها برای آشپزخانه‌اش خرید کند. بازی روان، ساده و سرگرم‌کننده است و مراحل پخت غذا و همچنین تمیزکاری بعد از غذا خوردن را به آن‌ها می‌آموزد. با پذیرایی از مهمانان بیشتر، کاربر می‌تواند قفل غذاها را باز کند و وسایل جدیدی برای رستورانش بخرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر اساس نسخه‌ی ۱.۹.۲ Android در تاریخ 97/09/04 نوشته‌شده است.

کیفیت

از رنگ‌های زنده و روشن استفاده‌شده است که برای کودک جذاب است. موسیقی آرامی در پس‌زمینه تکرار می‌شود که فضا را آرامش‌بخش می‌کند.

مصرف گرایی

خریدهای درون برنامه‌ای وجود دارند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 92
نسخه تست شده روی اندروید 1.9.0
حداقل نیازمندی اندروید 4.1 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Dr. Panda
سال انتشار 2015